НАДРА БАНК пропонує новий Пакет послуг «Соціальний»

22.08.11 14:50 Новини компаній 3258 4

Даний Пакет дає можливість клієнту, що приєднався до однієї пропозиції, користуватися основними банківськими послугами на пільгових умовах, причому незалежно від віку та соціального статусу клієнта.

НАДРА БАНК пропонує новий Пакет послуг «Соціальний»

НАДРА БАНК пропонує для клієнтів - фізичних осіб, які отримують виплати соціальної або матеріальної допомоги від установ соціального захисту населення, новий Пакет послуг «Соціальний». Даний Пакет дає можливість клієнту, що приєднався до однієї пропозиції, користуватися основними банківськими послугами на пільгових умовах, причому незалежно від віку та соціального статусу клієнта. Пакет послуг «Соціальний» включає все, що необхідно клієнту для щоденного управління своїми коштами: поточний рахунок, соціальну платіжну картку, накопичувальний рахунок, депозити і багато іншого.

Відкриття рахунків, випуск та обслуговування соціальної картки в рамках Пакета послуг «Соціальний» здійснюється безкоштовно.

Оформляючи Пакет послуг «Соціальний», клієнт може користуватися тільки тими послугами, які необхідні йому на даний момент, наприклад, відкрити тільки один поточний рахунок у гривні для отримання соціальних виплат. Згодом, у разі необхідності, клієнт може розширити свої можливості та скористатися іншими послугами.

У рамках Пакета послуг за бажанням клієнта оформляється послуга «Копійка до копійки», яка дає змогу одночасно накопичувати кошти на депозиті при розрахунках карткою в торговельно-сервісній мережі. Сума автоматично перераховується з позитивного залишку на поточному рахунку клієнта в розмірі 5%, 10% або 15% від суми, списаної при розрахунку в торговельно-сервісній мережі.

Довідка

Свою діяльність ПАТ «Комерційний банк «Надра» розпочав 26 жовтня 1993 року. Сьогодні «КБ «Надра» – універсальний комерційний банк, який входить до десятки найбільших банків України. Статутний капітал банку складає 3,9 млрд грн. Регіональна мережа Надра Банку займає 6-у позицію на ринку країни, зокрема, кількість філій і відділень – 535, банкоматів – 1 057 одиниць в 290 населених пунктах України.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Boris
  Boris
  05-09-11, 16:13 | IP:193.110.189...
  05.09.2011

  Клієнти - фізичні особи активізують співпрацю з НАДРА БАНКОМ

  Поновлення НАДРА БАНКУ 12 серпня 2011 року у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб позитивно відбилося на динаміці зростання клієнтської бази. Так, у серпні кількість емітованих банком карток зросла в порівнянні з попереднім місяцем на 43% і склала понад 10 тисяч, з них 22% ­- картки для нових клієнтів. Якщо порівнювати кількість карток, відкритих у серпні для нових клієнтів, з аналогічним показником в липні, то приріст склав 37%.

  Про зростання клієнтської бази свідчать також статистичні показники залучення депозитних коштів у серпні. Так, минулого місяця обсяг депозитних коштів склав понад 130 млн грн, що на 60,5% вище показників липня.

  Позитивна динаміка торкнулася також розрахунків, що здійснюються населенням через НАДРА БАНК. Так, у серпні поточного року через каси банку було сплачено комунальних платежів на суму 357,8 млн грн, що на 25,6% вище аналогічного показника попереднього місяця.

  Довідка
  Свою діяльність ПАТ «Комерційний банк «Надра» розпочав 26 жовтня 1993 року. Сьогодні «КБ «Надра» – універсальний комерційний банк, який входить до десятки найбільших банків України. Статутний капітал банку складає 3,9 млрд грн. Регіональна мережа Надра Банку займає 6-у позицію на ринку країни, зокрема, кількість філій і відділень – 535, банкоматів – 1 057 одиниць в 290 населених пунктах України.
  www.nadra.com.ua
 • 3. Boris
  Boris
  05-09-11, 14:08 | IP:193.110.189...
  02.08.2011

  Обсяг надходжень від клієнтів малого та середнього бізнесу в НАДРА БАНКУ зріс влітку на 32,2%

  Зростання надходжень від клієнтів - представників малого та середнього бізнесу в НАДРА БАНКУ в серпні 2011 року склав 13,6% в порівнянні з попереднім місяцем. Усього за період червень-серпень поточного року обсяг грошових надходжень у банку від цієї категорії клієнтів зріс на 32,2%. Така динаміка стала можливою за рахунок оновленої продуктової лінійки.

  Нагадаємо, що в липні поточного року в НАДРА БАНКУ були запущені: послуга з проведення термінових платежів і новий кредитний продукт «Кредит під заставу депозиту».
 • 2. Boris
  Boris
  02-09-11, 15:47 | IP:178.94.33...
  Ринок автомобільного кредитування влітку не показав сильної динаміки
  На початок літа частина банків знизила вимоги до початкового внеску за кредитами на авто, а деякі - готові були видавати автокредити з нульовим початковим внеском. Але особливої динаміки продажів e період червень-серпень так і не сталося. Коли можна очікувати пожвавлення ринку кредитування і які умови отримання кредиту існують зараз в банках?
  Серпень порадував автолюбителів незначним зростанням загального числа банків із ТОП-50, що пропонують послугу автокредитування. Крім того, зменшився розмір початкового внеску (від декількох відсотків до нульового) і процентних ставок - від 0,5 до 1,5%. Однак ці факти не викликали великого ажіотажу у потенційних покупців авто, і не вплинули на динаміку в цілому.
  «Більш лояльні умови кредитування не можуть глобально змінити ситуацію, оскільки людина, яка хоче придбати авто, повинна насамперед мати певні власні заощадження, необхідні для оформлення та реєстрації автомобіля, - розповідає Директор департаменту роздрібного бізнесу Надра Банку Валентина Брожик. - Як свідчить наш багаторічний досвід роботи з клієнтами - фізичними особами, які бажають придбати автомобіль у кредит, найкращою для них є середньострокова схема кредитування - на період до семи років».
  Традиційно на ринку автомобільного кредитування існує два основних сегменти: кредитування на придбання автомобілів іноземного виробництва і кредитування на придбання вітчизняних автомобілів. Так, сума авансу при отриманні кредиту на 5-7 років на іномарки найбільші банки пропонують у діапазоні 10-35%. Найбільш популярний початковий внесок в банках - 20%. Процентні ставки за кредитами для покупців іномарок становлять від 14,99% до 18%.
  При оформленні кредиту строком 5-7 років на автомобілі вітчизняного виробництва сума початкового внеску в банках становить від 15 до 20%. Для клієнтів, які обрали продукцію українського автопрому, банки пропонують процентні ставки від 15,49% до 20%. Додатково деякі банки, як заохочення лояльним клієнтам, пропонують власникам пенсійних або платіжних карток, а також клієнтам, які обслуговуються в рамках зарплатних проектів чи пакетів послуг, зменшення процентної ставки на 0,5-1%. У серпні спостерігалися поодинокі акційні пропозиції банків, що дають можливість клієнту зменшити авансовий платіж до 9% при виконанні низки умов.
  У цілому ринок автомобільного кредитування влітку не показав бурхливої динаміки, і експерти єдині в тому, що раніше осені - щорічного поновлення ділової активності, чекати істотних змін не варто. На думку Валентини Брожик, з початком осені середні по ринку ставки можуть трохи впасти, але не радикально - не більше ніж на 1%.
 • 1. Boris
  Boris
  26-08-11, 15:53 | IP:193.110.189...
  26.08.2011

  Кількість транзакцій з використанням платіжних карток НАДРА БАНКУ збільшилася вдвічі

  У серпні 2011 року кількість проведених транзакцій з використанням платіжних карток НАДРА БАНКУ в торговельно-сервісній мережі зросла на 53,7% порівняно з аналогічним періодом 2010 року. «Така динаміка стала можливою завдяки відновленню повноцінної фінансової діяльності НАДРА БАНКУ. Клієнти -фізичні особи стали більш активно користуватися платіжними картами банку при розрахунках у торговельно-сервісній мережі», - зазначає директор роздрібного бізнесу НАДРА БАНКУ Валентина Брожик.

  www.nadra.com.ua

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)