Страхова компанія "Міста" довела універсальність

06.04.12 13:42 Новини компаній 3457

Лише 12,5 грн. на місяць платять вінничани, які застрахували житло від підтоплень, пожеж, наслідків стихійного лиха, вибуху газу, пошкодження сторонніми особами та інших ризиків

Страхова компанія "Міста" довела універсальність

Днями страхова компанія "Місто" зробила першу виплату по такій програмі.

- Ми відреагували на затоплення cтелі в квартирі нашого клієнта. - говорить заступник голови правління комунальної страхової компанії "Місто" Юрій Краківський. - Відшкодували усі збитки в повному обсязі, як і передбачав договір, протягом п'яти робочих днів. Залучили будівельників, які виконали необхідний ремонт і замінили пошкоджені електроприлади.

Нагадаємо, перша в Україні муніципальна страхова компанія «Місто» розпочали свою роботу у Вінниці з укладення договорів добровільного медичного страхування. Але з грудня минулого року надає й інші страхові послуги - страхування нерухомості, транспорту, від нещасних випадків, різних видів відповідальності, будівельно-монтажних ризиків та ін.

- Програма страхування житла поширюється на приватні і багатоквартирні житлові будинки. - говорить Юрій Краківський. - В середньому вартість поліса для страхування квартири - 400 грн. на рік. Мінімальний щомісячний платіж - від 12,5 грн.

Оформити страховий поліс вінничани можуть безпосередньо у страховій компанії "Місто" або ж через консультантів компанії, які працюватимуть при всіх житлово-експлуатаційних конторах міста. Також можна звертатись до відповідальних осіб при ОСББ, або старших по будинку. Мешканців приватного сектору проконсультують представники квартального комітету.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)