Будівельний Концерн "Поділля" подарував Вінниці дитячий садок на 280 місць

09.11.12 15:09 Новини компаній 8561 8

Про це повідомляє прес-служба Концерну «Поділля.

Будівельний Концерн "Поділля" подарував Вінниці дитячий садок на 280 місць

Дитячий садок у мікрорайоні Поділля

Будівельний Концерн "Поділля" (м Вінниця) у 2012 році ввів в експлуатацію дитячий садок на 280 місць загальною вартістю 28,2 млн.грн, який побудовано за власні кошти підприємства та безоплатно передано у власність Вінницької міської ради.

Це вже другий дитячий садок, збудований Концерном у мікрорайоні «Поділля».

Новий мікрорайон "Академічний"

Також цього року Концерн «Поділля» ввів в експлуатацію 6 житлових будинків ( у мікрорайонах «Поділля» та «Академічний» ) на 645 квартир загальною площею 39,4 тис.кв.м. З них 56 квартир збудовано за програмою "Доступне житло".

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. -----
  -----
  12-11-12, 10:25 | IP:194.50.125...
  ...який побудовано за власні кошти підприємства...
  А я слышал, что в стоимость квартир близлежащих домов закладывалась определённая сумма, что б покрыть часть затрат на строительство садика.
  Так что частично стоимость садика оплатили люди купившие на Подилли квартиры.
  Так же слышал, что из-за этого не хотят школу строить, пото му что квартиры слишком дорогие будут.
  А ещё это садик должен был быть сдан в июле 2012, а до сих пор открытие откладывается и откладывается. И когда будет сдан неизвестно.
 • 7. petrosof
  petrosof
  10-11-12, 12:45 | IP:77.121.112...
  Наглядно. Несколько лет назад, за пару дней до открытия еще первого детсада его "заминировали"
  Еще пример. После заселения в новенький дом на газоны полетели пакеты с мусором, на балконах повисли старые "треники" и разноцветные предапортки, под окнами выросли огородики с петрушкой, укропом и даже кукурузой-подсолнухом. А на лестничной площадке начали появляться ароматные кучки - иероглифы человеческой души.
  И наконец. Красивейший район, европейский уровень - спасибо сказать да гордиться бы! Нет, будем хаять, изрыгать злобу, завидовать, чернить, сочиться дерьмом. Это по нашему.
  Жили-были мы, убогие. Так нам и надо!
 • 6.
  10-11-12, 07:53 | IP:81.30.173...
  Я дуже рада за жителiв "Подiлля". Iншим забудовникам по -перше- нероздають землю гектарами у парковiй зонi бiля психлiкарнi,яка,по-закону,мае бути не меншою за скiлькись там км,а це означае,що,можливо,шикарну лiкарню,гарно облаштовану i маючу чудових спецiалiстiв, можуть або перепрофiлювати,або перевести де iнде. По друге- розвиваючи лише ваш район- iншi явно недоотримують свього iншого. По-третe,лише в цьому роцi мiськрада вiдкрила новий садочок на вул.Червоноармiйськiй.
  Сергiй писав,що комусь там з багатодiтних сiмей дали квартиру на Тяжиловi,де немае садочку- то чи ж це зробило "Подiлля"?,НI. Радiйте,що маете все пIд боком,бо за все це ВСЯ громада мiста розплатилася своею землею.
 • 5. Алекс
  Алекс
  09-11-12, 23:18 | IP:5.1.2...
  Я живу на "Поділлі" і дуже задоволенний, що свою дитину мені не прийдеться возити через все місто, в більш менш непоганий садочок ,коли під боком відкиється новий сучасний садочок . І підскажіть будласкка Світлана, де ще і хто ще відкриває нові садочки крім Концерна ?
 • 4. Жорік
  Жорік
  09-11-12, 20:12 | IP:176.241.156...
  Нічого собі халява в 28,2 млн. грн. Будували та будують багато будівельників але ніхто, з так званих забудовників, не вкладає кошти в соціальну сферу міста на відміну від концерну. Я живу на \"Поділлі\" і задоволений тим, що в мене буде можливість віддати своїх дітей в новий сучасний дитячий садок.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)