«МІСТО» допоможе захистити ваше житло

10.01.13 12:58 Новини компаній 2869

Щодня у Вінниці стається одна пожежа, мешканці чотирьох квартир потерпають від підтоплень, протікання даху та аварій систем опалення. А природні стихійні лиха несуть повну загрозу руйнування помешкання. Лише у 2012 році збитки від стихійних лих на Вінниччині склали 12 млн. гривень.

«МІСТО» допоможе захистити  ваше житло

Аби захистити житло вінничан ПАТ «Страхова компанія «МІСТО» розробила унікальну страхову програму для фізичних осіб «Безпечне житло» із лімітом виплат у 100 тисяч гривень та вартістю 0,3 грн. за 1 квадратний метр на місяць. Ризики : вплив вогню, вплив води, стихійні лиха, хуліганство, цивільна відповідальність перед сусідами.

Вінницька міська рада, як власник компанії, поставила чітке завдання: створити прості, зрозумілі та доступні страхові програми, а також забезпечити якісне та швидке врегулювання страхових випадків. Тому політика компанії носить швидше соціальний, ніж суто комерційний характер.

Застрахувати свою квартиру чи будинок у ПАТ «Страхова компанія «МІСТО» дуже просто - достатньо підтвердити або подати заявку на страхування по телефону, через Інтернет чи звернутися безпосередньо в офіс.

Серед наших клієнтів буде проведено розіграш подарунків від партнерів: елементи декору, меблі, побутова техніка.

ПАТ «Страхова компанія «МІСТО» дослухається до пропозицій та побажань вінничан щодо впровадження програми «Безпечне житло».

"Моя Вінниця"
Теги: Вінниця
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)