У Вінницькій гімназії №1 говорили про безпечний Інтернет в українських школах

11.02.13 11:22 Новини компаній 4195 0

8 лютого у Вінницькій гуманітарній гімназії №1 імені М.І. Пирогова Вінницької міської ради відбулась конференція для працівників освіти на тему «Безпечний Інтернет - Українським школам».

У Вінницькій гімназії №1 говорили про безпечний Інтернет в українських школах

В рамках заходу педагоги обмінялися досвідом роботи в цьому навпростець и обговорили перспективи Використання міжнародного досвіду сертифікації навчальних закладів з безпеки дітей в Інтернет. Конференція підвела Підсумки іншого етапу проекту, який упродовж двох років здійснювала Школа Рівних можливостей за підтримки Міжнародної організації ЕКПАТ в школах Києва та у Вінниці.

"Київстар" також поділився своїми напрацюваннями у цій сфері та нагородив кращі школи, керівників проекту и найактивніших учнів пам'ятними сувенірами.

Довгострокова соціальна програма «Київстар» «Безпечний Інтернет – школам» має на меті забезпечення українським школярам доступу до сучасних інформаційних ресурсів, а також навчання дітей, батьків та вчителів правилам безпечної поведінки при використанні Інтернету.

Станом на початок лютого 2013 року «Київстар» забезпечив безкоштовним швидкісним Інтернетом вже 217 українських шкіл у понад 50 українських містах у тому числі і у Вінниці. Програму інтернетизації телеком-оператор реалізує відповідно до Меморандуму про співпрацю з Міносвіти України.

Довідка:

Станом на 8 лютого 2013 національний телеком-оператор «Київстар» забезпечив високошвидкісним доступом до Інтернету 217 українських шкіл серед яких – 2 навчальні заклади м. Вінниця, у рамках співпраці з Міністерством освіти України. Безкоштовне підключення навчальних закладів до мережі широкосмугового Інтернету компанія проводить з 2011 року.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)