У Вінниці до програми Бонус Плюс підключена найбільша мережа аптек

09.06.13 17:06 Новини компаній 6697 2

Бонус Плюс - це програма лояльності для всіх клієнтів ПриватБанку.

У Вінниці до програми Бонус Плюс підключена найбільша мережа аптек

З її допомогою можна отримувати грошові бонуси за кожну покупку в магазині, який є учасником програми. Накопичені бонуси можна витратити в будь-якій торговельній точці, що бере участь у програмі Бонус Плюс.

ПриватБанку співпрацює з найбільшою у Вінниці мережею аптек «Конекс», «Авіценна», «Евроаптека», повідомляє прес-служба ПриватБанку у Вінниці.

З моменту роботи встановлено більше 80 POS-терміналів - апаратів для прийому до оплати пластикових карт. Тепер клієнти мережі аптек «Конекс», «Авіценна», «Евроаптека» можуть самі обирати зручний для них спосіб оплати.

Крім зручності безготівкових платежів, мережа аптек «Конекс», «Авіценна», «Евроаптека» є активним учасником загальнонаціональної дисконтно-бонусної програми "Бонус Плюс". В даній мережі при оплаті картками ПриватБанку з логотипом Бонус Плюс всі клієнти, отримують % бонусної винагороди від суми покупки на рахунок «Бонус Плюс», яку можуть витратити в будь-якому закладі-партнерові програми. Оплачувати покупки картками ПриватБанку не тільки зручно, а й вигідно.

Магазинів-партнерів програми у Вінницькій області стає все більше і більше, це означає, що практично за кожну покупку наші клієнти зможу отримувати грошові бонуси і витрачати їх в цих же магазинах.

Щоб розплачуватися бонусами, досить просто сказати касиру, що бажаєте оплатити покупку з рахунку Бонус Плюс.

Перелік усіх партнерів-учасників програми Бонус Плюс у Вінниці та області, а також умови накопичення і баланс рахунку можна дізнатися на сайті bonus.privatbank.ua

На сьогоднішній день учасниками програми Бонус Плюс у Вінниці та Вінницької області є понад 800 торгово - сервісних точок.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:прес-служба ПриватБанку
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Николай
  Николай
  12-06-13, 19:40 | IP:178.93.64...
  Аптека Здоровье по Юности 51 в гор. Винница по ночам ( с 24,00-04,00) продает наркотические препараты невменяемым молодым подросткам, которые не дают спать людям и всю ночь возле аптеки Здоровье устраивают дебоши, драки и т.д.
  Куда смотрят Ваши контролирующие органы?! Доказательства этому факту есть - фото на месте незаконной продажи.
 • 1. Света
  Света
  10-06-13, 15:35 | IP:92.112.138...
  А ещё аптека по ул. Келецкой, 130А, где лекарства намного дешевле, чем в этих сетях, и девочки - фармацевты всегда посоветуют не то, что подороже, а то что вам по карману.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)