Фестиваль білого та рожевого вина

27.06.14 13:46 Новини компаній 2785

В рамках фестивалю пройдуть дні вин Австрії та Німеччини, Італії, Франції, Іспанії, Чилі, Аргентини та Уругваю, ПАР, Австралії.

Фестиваль білого та рожевого вина

З 10 чеврня по 10 липня у виномаркеті №1 "Rudomino" відбудеться фестиваль білого та рожевого вина. В рамках фестивалю пройдуть дні вин Австрії та Німеччини, Італії, Франції, Іспанії, Чилі, Аргентини та Уругваю, ПАР, Австралії. В ці дні виномаркет буде заохочувати своїх відвідувачів дегустаціями, призами, а також знижками -10% на вина відповідних країн.

Серед призів 10 сертифікатів від лікувально-діагностичного центру «Оптика Плюс», 10 сертифікатів від магазину коштовностей «Tori Rud Collection», вечеря та 30 сертифікаті на знижки в ресторані «Ile de France», 10 сертифікатів від тур-агенства «Янко», а також неймовірна кількість призів від виномаркету, які не залишать байдужим жодного відвідувача.

Цей фестиваль – чудовий шанс відчути свіжість і легкість білих та рожевих вин, а також скористатись знижками і отримати подарунки!

Виномаркет №1 «Rudomino» вул. 600-річчя, 17г. телефон: 508842, (050)313-14-18.

Тимур КватернюкКоментар шеф-сомельє Виномаркета №1 Rudomino

Тимура Кватернюка:

 Якими мають бути літні вина? Правило при виборі вина влітку досить просте ,воно повинно бути легким і прохолодним. Важливим є ще той фактор, що це вино повинно підходити до легких страв – салатів, закусок та морепродуктів.

  Як же визначитись з вибором білого вина? В ідеалі воно повинно бути сухим, ароматним і мати освіжаючу кислотність. Бажано надавати перевагу винам з невеликим вмістом алкоголю  (не більше 12%).

 Що стосується рожевих вин - вони не мають сезонних обмежень, але влітку є особливо актуальними. Рожеві вина завжди вживають охолодженими і вони є універсальними в плані гастрономії.

Фото

Фестиваль білого та рожевого вина Фестиваль білого та рожевого вина Фестиваль білого та рожевого вина Фестиваль білого та рожевого вина Фестиваль білого та рожевого вина

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)