«Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією

19.10.15 14:37 Новини компаній 5763

«Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією

Духмяний аромат здоби в’ється над завжди велелюдною площею біля Центрального залізничного вокзалу. Тут, на перетині транспортних розв’язок, щодня проходить чимало людей. І багато хто зупиняється зацікавлено біля прозорої будівлі, прикрашеної малюнками здобних завиванців – кренделів.

Традиційні для Європи кренделі, а точніше німецькі брецелі, у Вінниці випікають та продають Олександр та Василь. Їх приватна пекарня-магазин має скляні стіни, тож кожен може на власні очі споглядати як народжуються, виплітаються та запікаються кренделики. Заклад з іменем «Вінницький крендель» відкрився лише три тижні тому, але вже має чимало постійних покупців і щоденно пригощає нових зацікавлених. Ті, хто купляє п’ять кренделиків одразу – шостий отримують у подарунок. І найчастіше обов’язково приходять наступного дня за новою порцією смакоти.

«Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією

Рецепт у «Вінницького кренделя» класичний: дріжджове тісто розкатують, ділять на частини, утворюють джгути, які потім завивають у знайому форму – крендель з Середньовіччя вважається емблемою пекарів, і кращі з кращих булочників зображували його на своїх вивісках.

«Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією

Звиті кінці брецеля-кренделя нагадують складені у молитві руки монахів, що колись першими вигадали таку незвичну форму здоби. Особливий блиск смачні завиванці отримують завдяки зануренню перед випічкою у содовий розчин. М’які всередині та з глянцевою хрумкою шкоринкою зверху, кренделі подобаються всім, і малим, і дорослим.

«Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією

Рецептуру Олександр та Василь привезли з Німеччини. Але там печуть здебільшого солені, до пива, а у нас пропонують зараз поласувати кренделями з кунжутом, зернятами, корицею та маком. В планах – нові смаки. Над ними в пекарні зараз саме експериментують. До кренделів тут вам радо запропонують каву або чай. І поки ви чекаєте на замовлення можете спостерігати як гарячі кренделики падають з дека у корзинку

«Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією

Поласувавши кренделями, ви неодмінно захочете повернутись сюди знову за теплими ароматними смаколиками.

Фото

«Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією «Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією «Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією «Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією «Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією «Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією «Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією «Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією «Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією «Вінницькі кренделі» печуть за німецькою традицією

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Теги: Вінниця
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)