Для вінничан збудують «АВАЛОН 5»– комфортний та сучасний житловий комплекс

26.04.16 14:55 Р Новини компаній 7140

Для вінничан збудують «АВАЛОН 5»– комфортний та сучасний житловий комплекс

У Вінниці з’явиться новий житловий комплекс АВАЛОН 5.  Європейський архітектурний формат, усі принади сучасного комфорту і при цьому  - затишок та спокій… І все це  майже в самому центрі міста збудує львівська девелоперська  компанія АВАЛОН Інк.   

«Мета нашої будівельної компанії – втілення у реальність мрії українців  про комфортне житло, затишне для кожного члена родини.  У Львові ми успішно будуємо  чотири житлові комплекси. Повірте, львів’янам, жителям одного з найкрасивіших міст України, догодити не просто, але, здається, нам це вдалося, - посміхається маркетолог компанії АВАЛОН Iнк., Юлія Домаєва.

Сумніватися  не доводиться, минулого року житловий комплекс Avalon Garden у Львові, за висновками некомерційного проекту «Ревізор новобудов», було визнано однією з  найкращих новобудов України. Оцінювалися всі житлові комплекси за такими важливими та серйозними  критеріями: наскільки комфортні квартири для життя; фінансова привабливість, відповідність якості; розташування комплексу та його інфраструктура.

Для вінничан збудують «АВАЛОН 5»– комфортний та сучасний житловий комплекс

До речі, житловий комплекс АВАЛОН 5 у Вінниці, 5-й за ліком будівельний об’єкт, буде певною мірою нагадувати саме львівський Avalon Garden.

Яким буде АВАЛОН 5  у Вінниці?

Житловий комплекс АВАЛОН 5,  виросте майже у центрі Вінниці – на території між вулицями Шевченко, Константиновича та Трамвайною (колишньою Революційною). На громадському транспорті від АВАЛОН 5 до майдану Незалежності – не більше 10-ти хвилин.  Важливо, що всі необхідні для зручного та повноцінного проживання об’єкти будуть доступні для майбутніх власників нових квартир: поблизу– магазини, школа, Палац дітей та юнацтва, вищі навчальні закладі та банківські відділення.  Неподалік – лісова зона та Центральний парк.

Для вінничан збудують «АВАЛОН 5»– комфортний та сучасний житловий комплекс

-          ЖК АВАЛОН 5 складатиметься із 14-ти секцій, загалом, це близько 700 квартир,  - каже головний архітектор компанії Авалон Інк., Дмитро Ярема -  Ми не будуємо хмарочосів, адже вже доведено, що жити на величезній висоті – не дуже й зручно.  Формат секцій АВАЛОН 5 – винятково сучасно-європейський. За прикладом новобудов Барселони та Варшави, більшість секцій матиме 8 та 9 поверхів, найвищий поверх  – дев’ятий.  Саме це дозволяє нашим будівельникам не  використовувати  дещо штучний монолітобетон,  наш матеріал – це екологічна  цегла, перевірена віками. Усі квартири матимуть індивідуальне опалення енергоефективне та економне. До слова, всі секції комплексу будуть обладнані сучасними ліфтами. При розробці проекту компанією було зроблено акцент, у першу чергу,  на зручності для проживання мешканців. Внутрішній двір АВАЛОН 5 ніяким чином не нагадуватиме колодязь, навпаки, це буде доволі відкритий простір із зоною відпочинку в затінку дерев,  дитячими та спортивними майданчиками. Для власників автомобілів передбачено підземний паркінг – безпечний та доступний. На першому поверсі у всіх чотирнадцятьох секціях будуть нежитлові приміщення, але при цьому корисні для мешканців: продуктові магазини, аптеки, СПА-салони, магазини техніки, кав’ярні тощо.

Для вінничан збудують «АВАЛОН 5»– комфортний та сучасний житловий комплекс

За словами  фахівців компанії АВАЛОН Інк., на території житлового комплексу у Вінниці будуть окремо збудовані приміщення дитячого садочку та спортивний зал.  Тож повноцінне життя для активних молодих людей чи батьків із дітьми, які оберуть собі затишну квартиру в АВАЛОН 5, буде забезпечено.

Для вінничан збудують «АВАЛОН 5»– комфортний та сучасний житловий комплекс

Як стати власником  квартири в  ЖК « АВАЛОН 5»?

Житловий комплекс АВАЛОН 5 у Вінниці компанія планує побудувати за два роки.  А  майбутнім мешканцям уже  варто знати:

  • Поверх та  кількість кімнат можна вибрати на власний розсуд (приміром, якщо три кімнати для вас замало, можна придбати та об’єднати дві чи більше квартир);
  • У компанії АВАЛОН 5 працює відділ кваліфікованих дизайнерів, які, за бажанням мешканців, спланують простір квартири та оформлять її, враховуючи смаки та всі творчі забаганки новоселів;
  • Додаткове обладнання помешкань, чи інші потреби нових мешканців також буде реалізовано.

Для вінничан збудують «АВАЛОН 5»– комфортний та сучасний житловий комплекс

«Ми будуємо для українців не просто квартири, а європейський комфорт» - це один із головних принципів компанії АВАЛОН Інк.. Відповідно, і підхід  до кожного клієнта у компанії – гнучкий та європейський. Приміром, консультаційний центр обіцяє здивувати усіх, хто хоче придбати житло в ЖК «АВАЛОН 5», приємним поєднанням понять «внесок» та «якість».  

Детальнішу інформацію про житловий комплекс АВАЛОН 5 можна отримати за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 23 Б, ТЦ «Феріде Плаза»,  2-й поверх та за телефонами +38(096)77 86 555; +38(063)77 60 555.

Декларація серії ВН 030160890840 видана Департаментом Державної Архітектурно-Будівельної інспекції у Вінницькій області від 29.03.2016

Фото

Для вінничан збудують «АВАЛОН 5»– комфортний та сучасний житловий комплекс Для вінничан збудують «АВАЛОН 5»– комфортний та сучасний житловий комплекс Для вінничан збудують «АВАЛОН 5»– комфортний та сучасний житловий комплекс Для вінничан збудують «АВАЛОН 5»– комфортний та сучасний житловий комплекс Для вінничан збудують «АВАЛОН 5»– комфортний та сучасний житловий комплекс

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)