Знижки до -90% у Гіпермаркеті "Грош"

21.01.10 15:52 Новини компаній 5052 6

Ціни дійсні з 22 по 28 січня 2010 року.

Знижки до -90% у Гіпермаркеті "Грош"

Знижки до -90% у Гіпермаркеті "Грош"

Товар сертифікований. Зображення може дещо відрізнятись від наявного в магазині. Кількість товару обмежена. Знижки по дисконтних картках на товар не розповсюджуються. ТОВ НВП "АРГОН" залишає за собою право змінювати наведені ціни. ТОВ НВП "АРГОН" не несе відповідальності за друкарські помилки. Ціни наведено в гривнях з ПДВ.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. ПОЛІЩУК СЕРГІЙ
  ПОЛІЩУК СЕРГІЙ
  28-01-10, 09:40 | IP:81.30.171...
  Шановна "Вінничанка".
  І вам спасибі за уважність до наших товарів та цін на них. На питання, щодо невідповідності надрукованих знижок фактичним я вже відповів в минулих повідомленнях. Через технічну помилку в макеті вказано не розмір знижки, а різницю між старою та новою ціною (причому, абсолютно вірну).Слідкуйте за нашими наступними акційними пропозиціями і, сподіваємось,вони Вас тільки радуватимуть.
 • 5. Вінничанка
  Вінничанка
  27-01-10, 20:55 | IP:95.134.6...
  Виникає питання.
  Чому вказано, що знижки до 90%, якщо максимальна знижка 38% на цукерки "Гулівер"?
  Поважайте себе і своїх покупців, подавайте правдиву інформацію, а не "помилкову".
 • 4. ПОЛІЩУК СЕРГІЙ
  ПОЛІЩУК СЕРГІЙ
  26-01-10, 14:35 | IP:81.30.171...
  Шановний Олександр, Ви абсолютно правий в тому, що "лохотронна" реклама бізнес не просуває, а навпаки йому шкодить. Вказаний Вами товар в достатній кількості був присутній (і присутній сьогодні)в гіпермаркеті "Грош", хоча можливо і таке, що суттєва знижка спричиняє збільшений попит і товару не вистачає на всіх бажаючих, але не в цьому випадку. Можливо, Ви не змогли його найти тому, що значна частина асортименту такого великого магазину, як "Грош" розміщується в декількох місцях торгового залу і реалізовується з різною швидкісттю.
  Щодо ціни, то ми ніколи не порівнювали себе і не орієнтувались на базар. Про смаки не сперечаються і кожен сам робить вибір, де йому здійснювати покупки. Якість товару, умови зберігання та продажу, наявність всіх сертифікатів та посвідченнь, зручність торгового залу для покупців, зручний паркувальний майданчик, додатковий сервіс,і головне - доступна ціна - ось неповний перелік критеріїв, за якими, ми хотіли б, щоб нас порівнювали з іншими цивілізованими об'єктами роздрібної торгівлі, яких , на сьогодні, в нашому місті достатньо.
  Сподіваємось і надалі на Вашу увагу та об'єктивну критику нашої роботи.
  З поваго, Поліщук С.А., начальник ВМ ТОВ НВП "Аргон"
 • 3. ПОЛІЩУК СЕРГІЙ
  ПОЛІЩУК СЕРГІЙ
  26-01-10, 14:17 | IP:81.30.171...
  Шановний "Мешканець колишній", дякуємо за увагу до одного їз магазинів нашого підприємства та цін на деякі акційні товари.Ми ніколи б не дозволили собі маніпулювання з формулами, що визначають відсоток знижки і вважаємо це недостойним для підприємсва, що поважає себе і своїх покупців.Дякуючи Вашій уважності було виявлено помилку в наших підрахунках (знижка на вказаний Вами товар дійсно становить 47%,а не 90%), і менеджера, що цієї помилки припустився, уже покарано. Сподіваємось, що Ви і надалі будете уважно стежити за ціновими, дисконтними і акційними прпозиціями наших магазинів і вказувати нам на помилки. А в процесі вивчення "поглибленої англійської мови" можливо ще помітите якісь неточності в нашій роботі.
  З повагою, Поліщук С.А., начальник ВМ ТОВ НВП "Аргон"
 • 2. Мешканець Колишній
  Мешканець Колишній
  21-01-10, 19:45 | IP:38.117.185...
  Дуже цікава і весела реклама. Особливо там де рахуються відсотки. Відсотки це десь четвертий клас. Тому вже у восьмому клащи кожний учень знає, шо знижка 90% визначає, шо від начальноі ціни залишиться тікі 10%. Тобто чай який був 14.42 повинен коштувати 1.44. Але згідно наукового винаходу математиків з Гроша це буде 7.59! Дуже цікавий науковий винахід. Бо ви такі будете сміятися, але перевірка дає 190%. Тобто 100% + 90%! Бо (7.59 / 14.42) х 100 = 190%. Вау...
  Я зара вивчаю поглиблену англіську мову і тому читаю багато закордонних паперів з різних закордонних супермаркетів. Так от тама після ущих своіх каледжей та юніверсітіс вони іще про це не знають і рахують знижки старим дідовським способом! Нехай живе і процвітає могутня україньска наука! Слава україньским вченим!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)