ПАТ «Терра Банк» і ПАТ «КБ «Хрещатик» об’єднали банкоматні мережі

04.04.11 01:53 Новини компаній 3804

З метою поліпшення умов обслуговування клієнтів-власників платіжних карток ПАТ «Терра Банк» і КБ «Хрещатик» об’єднали свої банкоматні мережі

ПАТ «Терра Банк» і ПАТ «КБ «Хрещатик» об’єднали банкоматні мережі

Відтепер власники карткових рахунків, відкритих у ПАТ «Терра Банк», можуть безкоштовно або зі сплатою мінімальних комісій знімати готівку або здійснювати інші операції з міжнародними платіжними картками в банкоматах Банку «Хрещатик».

Заступник Голови Правління Ігор Шевченко, коментуючи цю подію, зазначив: «Подібні партнерські об’єднання створюються, передусім, для створення комфортних умов для клієнтів, які отримують можливість знімати готівку у зручному для них місці та у зручний час. При обранні клієнтом банку для відкриття карткового рахунку найчастіше додатковою мотивацію стає наявність розгалуженої банкоматної мережі».

На сьогодні об'єднана мережа банкоматів ПАТ «Терра Банк» і банків-партнерів, серед яких АТ «РОДОВІД Банк», ВАТ «ВТБ Банк», ПАТ «Фінанси та Кредит» та ПАТ «КБ «Хрещатик», налічує 1331 банкоматів, розташованих у всіх областях України.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Терра Банк
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)