Квітами та пейзажами заповнила вінницьку «Світлицю» Валенина Колтановська

01.08.11 16:48 9729

У Вінницькому обласному центрі народної творчості проходить виставка живопису «Палітра літа»

Квітами та пейзажами заповнила вінницьку «Світлицю» Валенина Колтановська

Четверта персональна виставка живопису Валентини Колтановської триває у Світлиці Вінницького обласного центру народної творчості. Ця колекція картин, на якій представлені натюрморти та пейзажі рідного Поділля і Криму, була написана художницею в період з 2009 по 2011 рік. Загалом на виставці представлено більше 20 робіт митця.

Зі слів Валентини, саме натюрморт та пейзаж найцікавіші з жанрів і найулюбленіші для неї.

- Нічого цікавішого за них немає. Я дивлюсь на відтінки, кольорові плями, як вони себе змінюють. Тому я іноді навіть повертаюсь до того самої місцевості, де колись писала картину. На те саме місце. Бо природа постійно і в різні пори року інша. Не буває її того самого стану, - ділиться художниця. – А задоволення я отримую від самого процесу малювання. Не люблю економити фарби, бо тоді не буде пастозних мазків.

Зі слів мистецтвознавця Тетяни Журунової, Валентина працює пастозно, накладаючи „смальтові” мазки фарби мастихіном і прагне таким чином знайти консонансні співвідношення відтінків.

Мастихіном, яким досягається пастозність, Валентина працює з 1998 року, а взагалі живописом почала займатись з 1993 року. І за цей період намалювала серії робіт для трьох попередніх персональних виставок, які проходили в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати, Вінницькому обласному краєзнавчому музеї, ТБ «Галереї «ІнтерШик».

Виставка триватиме до п’ятого серпня.

Фото

Квітами та пейзажами заповнила вінницьку «Світлицю» Валенина Колтановська Квітами та пейзажами заповнила вінницьку «Світлицю» Валенина Колтановська Квітами та пейзажами заповнила вінницьку «Світлицю» Валенина Колтановська Квітами та пейзажами заповнила вінницьку «Світлицю» Валенина Колтановська Квітами та пейзажами заповнила вінницьку «Світлицю» Валенина Колтановська

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)