До 8 Березня ТІК презентував новий кліп "Абонент"

01.03.12 14:07 6389

Знімали кліп у Одесі та Дубаї

До 8 Березня ТІК презентував новий кліп  "Абонент"

Днями гурт ТІК повернувся зі Арабських Еміратів, де відзняв відеокліп на пісню «Абонент». Відвідинами спекотної країни колектив не обмежився, адже частину кліпу вінницькі хлопці відзняли на замерзлому морі в Одесі.

У новому відео ТІК поєднає дві пори року: спекотне літо та люту зиму. А сама пісня, звісно ж, про кохання.

«Сюжет кліпу побудований на контрастах, а головним атрибутом у відео став… телефон, - каже Віктор Бронюк, лідер гурту ТІК. - Розпочинається кліп зі спекотних Арабських Еміратів (Дубай), де у міській метушні перехожі розмовляють по мобільних телефонах. Я теж намагаюсь додзвонитись до своєї коханої, але вона не відповідає. Засмутившись, я викидаю телефон».

А далі мобільний опиняється на Одеському узбережжі. Як то кажуть, коли на серці погано - приходить зима. Віктор знаходить замерзлий телефон в снігу, бере його в руки та намагається зігріти. На щастя, телефон починає працювати, з’являється заставка, лунає дзвінок, а на екрані світиться напис «КОХАНА».

Такий подарунок у вигляді романтичної історії гурт ТІК вирішив зробити жінкам до 8 березня. Презентація пісні відбудеться 1 березня на «Нашому радіо» (із 9 до 10-ї години) у ранковому шоу «Бодрячком», а за ним і прем’єра самого кліпу.

Фото

До 8 Березня ТІК презентував новий кліп  "Абонент" До 8 Березня ТІК презентував новий кліп  "Абонент" До 8 Березня ТІК презентував новий кліп  "Абонент" До 8 Березня ТІК презентував новий кліп  "Абонент"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТІК
Теги: ТІК
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)