Мешканці Вишеньки проводять дворові концерти

06.07.12 13:58 4649

До 50-річчя створення житлового спального району у Вінниці проходять щотижневі виступи артистів.

Мешканці Вишеньки проводять дворові концерти

Дворові концерти на Вишенці

5 липня у дворі будинку №20 по вул. Космонавтів у Вінниці пройшов перший двогодинний дворовий концерт присвячений 50-річчю мікрорайону Вишенка.

Рівно 50 років тому, 2 червня 1962 року, у першу «хрущовку» №71 на розі вул. 600-річчя та Хмельницького шоссе заселилися перші мешканці мабутнього спального мікрорайону Вишенка. Слідом за нею здавалися інші будинки.

- 600-річчя - це унікальна вулиця у Вінниці, - говорить житель мікрорайону Степан Хіміч, - вона стала першою у забудові мікрорайону. Подивіться, вздовж вулиці 600-річчя з лівого боку промислові підприємства, а з правого - житлові будинки. Так зводили, щоб людям було недалеко на роботу ходити. А пізніше мікрорайон розрісся все далі і далі.

Оті перші мешканці Вишенки уже гуляють зі своїми внуками, а дехто і з правнуками тими самими дворами, які колись засаджували деревами та розбивали клумби. Але час йде. І сусіди все менше стали знати один одного, рідше спілкуватись. Тому і виникла думка повернути традицію дворових посиденьок, дружніх сусідських розмов вже в тіні дерев, що виросли.

Дворові концерти від жителів Вишеньки

Ідея проводити щотижня у кожному дворі Вишеньки дворовий концерт належить депутату Вінницької обласної ради Сергію Кудалєнко.

-Такі концерти дуже зближують людей, - говорить Сергій Володимирович. - Подивіться - всі вийшли зі своїх квартир. Навіть якщо між сусідами бувають якісь непорозуміння, то на цих концертах все зникає. На концерти ми запрошуємо професійні колективи з обласної філармонії. Хочемо, щоб рівень виступів був високим, а вінничани отримали найбільше задоволення.

Такі концерти будуть найперше проводитись у тих дворах, жителі яких самі зі зініціюють їх. Для цього потрібно подзвонити на «гарячу лінію» депутата Сергія Кудлаєнка за міським номером 57 30 57 і зробити заявку.

Мешканці Вишеньки влаштовують дворові концерти

Вимоги прості: необхідно, щоб була площадка для виступу, можливість поставити маленьку сцену і щоб глядачам було зручно дивитися.

- Під час таких концертів на зутрічі з  їх мешканцями будемо запрошувати депутатів міської ради, які закріплені за цими районами, - продовжує Сергій Кудлаєнко. - Для них це буде можливість зустрітися зі своїми виборцями, а вінничани зможуть розказати про свої проблеми.

Оголошення про концерти будуть розвішені у ЖЕКах на біля будинків. Закінчаться концертні програми на початку вересня біля пам‘ятника-літака великим Гала-концертом.

- Так добре що зробили таке свято, - ділиться враженнями вінничанка Марія Парфенюк, яка живе у будинку №20. – Люди так мало спілкуються між собою. А це повиходили, стільчики повиносили. Діти взагалі таких дворових концертів ніколи не бачили! А для них це такий гарний привід навчитися естетично та культурно відпочивати. Он наші діти вже між собою домовляються, самим зробити концерт і виступити перед батьками якось увечері.

Наступне свято пройде 17 липня по вул.. Квятека, 33 о 18.30. Там відкриють дитячий майданчик і для дітей влаштують свято з клоунами.

Фото

Мешканці Вишеньки проводять дворові концерти Мешканці Вишеньки проводять дворові концерти Мешканці Вишеньки проводять дворові концерти Мешканці Вишеньки проводять дворові концерти Мешканці Вишеньки проводять дворові концерти Мешканці Вишеньки проводять дворові концерти Мешканці Вишеньки проводять дворові концерти Мешканці Вишеньки проводять дворові концерти Мешканці Вишеньки проводять дворові концерти Мешканці Вишеньки проводять дворові концерти Мешканці Вишеньки проводять дворові концерти Мешканці Вишеньки проводять дворові концерти

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)