Організаторами вінницького джазового фестивалю підведено підсумки конкурсу ребрендингу!

13.07.12 18:26 9321 3

Пропонуємо Вам взяти участь у голосуванні та обрати найкращий, на Ваш погляд, логотип, що стане новим обличчям Джазового фестивалю.

Організаторами вінницького джазового фестивалю підведено підсумки конкурсу ребрендингу!

Ось представляємо на Ваш розсуд наступні варіанти логотипу:

варіант 1 варіант 2 варіант 3
 

 
 

 
 

 

 

«Яка назва фестивалю із запропонованих Вам подобається найбільше?» До Вашої уваги пропонуються наступні варіанти відповідей:

«JAZZ in VIN» «JAZZ WINGS» «Міжнародний ДЖАЗуВІН» «VINNYTSIA JAZZFEST» Нічого не потрібно змінювати
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 

 

Власні варіанти додавайте в коментарях до новини.

Вибір за Вами!

Для довідки:

В минулому році організатори фестивалю «Міжнародні дні джазової музики у Вінниці» оголосили конкурс ідей з ребрендингу фестивалю з метою осучаснення «обличчя» найстарішого в Україні музичного дійства.
Конкурс тривав з вересня 2011 по травень 2012 років в номінаціях :
- Назва фестивалю;
- Логотип (емблема) фестивалю та її графічні рішення;
- Творчі та організаційні ідеї фестивалю.

За умовами конкурсу назва, логотип і графічне рішення повинні не тільки викликати відповідні асоціації з нашим містом – Вінницею та музичним дійством, яке є найстарішім в Україні серед фестивалів даного напряму, а й вдосконалювати і доповнювати вже існуючі творчі й організаційні ідеї та процеси фестивалю.

Свої пропозиції учасники конкурсу повинні були надіслати у встановлений термін на адресу jazz-rebranding@mail.ru. На цю адресу загалом надійшов 71 лист.

З них:
27 стосувались назви фестивалю;
14 пропозицій перейменування фестивалю;
13 містили аргументи та думки чому назву міняти не потрібно.
11 стосувались текстового опису елементів логотипу фестивалю і різного роду думок з приводу того, яким він міг би бути (без графічного зразка).
9 містили графічне зображення логотипу фестивалю, з яких організатори відібрали 3.
24 листа стосувались думок і пропозицій творчих та організаційних ідей.

Дирекція фестивалю висловлює подяку всім вінничанам, які взяли участь у конкурсі за небайдужість, креативність і бажання вдосконалити одне із кращих і професійних дійств нашого регіону. Кожен з учасників отримає приємні подарунки від фестивалю.

За підсумками конкурсу, організатори вирішили наступне:

1. В номінації «Назва фестивалю»:
відмітити за креативність мислення учасників, які запропонували наступні назви фестивалю:
Бардяка Олега Мар’яновича з пропозиціями:
- «JAZZ in VIN» (коротка та змістовна назва, яку легко запам’ятовувати і промовляти);
- «JAZZ WINGS» або «ДЖАЗОВІ КРИЛА» (дуже поетична та милозвучна назва, водночас слово “WINGS” співзвучне з назвою міста Вінниця але, нажаль, лише в англійському варіанті).
Гладку Катерину Юріївну з пропозицією:
- «Міжнародний ДЖАЗуВІН» (зрозуміла і проста назва, легко запам’ятовується, але, на нашу думку, дещо незрозуміла в іноземному варіанті)

та нагородити дипломами і комплектами запрошень на 2-ох осіб для відвідування концертів фестивалю 2012 року.

Враховуючи, що думки з приводу перейменування фестивалю розділились і майже половина меломанів, які надіслали свої листи на адресу конкурсу, висловлювали прохання не міняти звичну їм назву, організатори вирішили не визначати переможця в цій номінації.

Водночас, також, ми помітили, що більшість меломанів у своїх листах називають фестиваль просто – вінницький джазфест – тому, починаючи з XVII фестивалю, вирішили додати до назви фестивалю «VINNYTSIA JAZZFEST» з одночасним збереженням старої назви, до якої всі звикли.
Це рішення організаторів виноситься на голосування, яке запропоновано глядачам на сайтах www.myvin.com.ua та www.vinnitsaok.com.ua з 14.07.2012 до 03.08.2012 (див пункт «Голосування»).

2. В номінації «ЛОГОТИП ФЕСТИВАЛЮ» та його графічне рішення:

присудити перемогу СЕМАШКО КОСТЯНТИНУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ, який надіслав одразу три варіанти логотипу фестивалю.
На думку дирекції фестивалю, кожен з цих варіантів повністю розкрив задану тему і, одночасно, має образне рішення – див. пункт «Голосування»: «НОТА» (1-2 варіанти) та «СКРИПКОВИЙ КЛЮЧ» (3 варіант) із розташованими у ньому символами міста Вінниці, контрабаса та назви дійства.
Потрібно, також, відмітити, що його варіант скороченої назви фестивалю співпав із думкою організаторів у попередній номінації.
Переможець номінації нагороджується пам’ятним дипломом переможця номінації та абонементом «Почесного глядача фестивалю» на п’ять років.
Також, організатори фестивалю хотіли б дізнатись думку інших глядачів, тому пропонують проголосувати за один з цих варіантів для визначення того, який з них краще застосувати на фестивалі.

3. В номінації «Творчі та організаційні ідеї фестивалю»

На жаль, серед багатьох листів, що стосувались цієї теми ми не знайшли жодного, який містив би пропозиції, які організатори могли б втілити в існуючих фестивальних процесах. Але один лист вразив нас своєю системністю і повнотою розуміння процесів організації заходів подібного рівня.
У зв’язку з цим адміністрація фестивалю відмітила у цій номінації ПІХНОВСЬКУ ЮЛІЮ ВІТАЛІЇВНУ і нагороджує її пам’ятним дипломом за професіоналізм і повноту мислення та комплектом запрошень на 2-ох осіб для відвідування концертів фестивалю 2012 року.

Генеральний продюсер фестивалю
«Міжнародні дні джазової музики у Вінниці» -  ІРИНА ФРЕНКЕЛЬ

Директор фестивалю
«Міжнародні дні джазової музики у Вінниці» - ПАВЛО ТРЕТЬЯКОВ
 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Стас
  Стас
  15-07-12, 22:44 | IP:95.111.246...
  Обычно в таких случаях не кровати переставляют. Изменений требует прежде всего формат и паблисити фестиваля. Вот про это - ни слова. Про конкурс - тоже впервые слышу.
 • 2. Любовь Дмитриевна
  Любовь Дмитриевна
  15-07-12, 14:11 | IP:141.138.106...
  А почему обязательно надо менять? Меняя свое имя, человек меняет свою судьбу, и не всегда в счастливую сторону. Так и здесь. У нашего фестиваля достаточно счастливая судьба, нас знают во многих странах, фестиваль любят винничане за то, чем и кем он наполнен - честь и хвала за это его организаторам и меценатам! Сохранится ли это с новыми названием и логотипом? Да и сохранение старого и любимого дает ощущение некоторой стабильности, чего в наше время очень не хватает. Лучше организовать сайт пожеланий того, что мы хотели бы услышать и увидеть на следующем фесте. И если это будет в силах организаторов и меценатов, то это будет здорово. Мнение не навязываю, но думаю, что сторонники у меня найдутся.
 • 1. Олександр
  Олександр
  14-07-12, 14:37 | IP:92.112.249...
  К сожалению, судя по результатам, конкурс не дал нужного результата. Предложенные для выбора три лого в плохом смысле этого слова провинциальны. Они очень "лобовые". Построенные на первом уровне ассоциативного ряда. Все это на уровне самопальных эмблем, которые лепят на себя различные рода войск и служб в Украине. К тому же арка центрального входа в парк скорее символ совковой Винницы, а не Винницы с ее почти в семь столетий историей. К сожалению все участники зациклились на написании слова джаз, а не на его сути. Джаз - это прежде всего импровизация, а значит движение и изменения. поэтому строения сомнительной культурной и исторической ценности не гармонируют в брендах с его названием. Парковая арка была поставлена на площади Гагарина и символизировала эпоху космических достижений СССР, а джаз это музыка конца позапрошлого столетия и расцвета в начале-середине прошлого столетия. Элементарная стилистическая не стыковка.
  Думаю, что эмблема фестиваля должна быть отвлечена от каких-то строений в нашем городе. Она должна быть более абстрактной. Или парадоксальнее. Представьте, как вариант, если бы эмблемой фестиваля был бы герб нашего города, только главный символ "якорь" на нем был заменен двумя саксофонами имитирующие тот же "якорь".
  Тоже самое и в с названием фестиваля. Навязчивое желание ставить лошадь позади телеги, а в нашем случае слово джаз впреди слова винница. Хотя логически правильнее было бы VINNJAZZ (обратите внимание, что две буквы N уравновешиваются двумя буквами Z,которые графически являются практически близнецами только по разному ориентированными по горизонтали и вертикали плоскости листа). Если в написании vinnJazz заменить J внешне похожим на нее саксофоном, то мы получим и название и еще одно лого.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)