Фоторепортаж з Дня Українського козацтва

12.10.12 17:46 3629

Фоторепортаж

Фоторепортаж з Дня Українського козацтва

Традиційно День козацтва в Україні відзначають 14 жовтня. Оскільки цьогоріч воно припадає на вихідний день, у Вінниці вирішили відсвяткувати подію у п'ятницю, 12 жовтня.

Біля пам’ятного знаку Івану Богуну відбулось покладання квітів за участю керівництва області та міста, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, учнівської молоді, громадськості та засобів масової інформації.

Урочистості розпочались святковим концертом, який організували учні Вінницької школи №3, а офіційну частину розпочали вітальні виступи отамана Вінницького козацького полку імені Івана Богуна Володимира Воловодюка та заступника голови громадської козацької молодіжної організації «Молода Подільська Січ» Валентини Іванішиної.

В рамках заходу за розвиток козацької педагогіки, за козацьке завзяття та гарні справи на благо України відбулось нагородження кращих представників козацьких організацій.

Фото

Фоторепортаж з Дня Українського козацтва Фоторепортаж з Дня Українського козацтва Фоторепортаж з Дня Українського козацтва Фоторепортаж з Дня Українського козацтва Фоторепортаж з Дня Українського козацтва Фоторепортаж з Дня Українського козацтва Фоторепортаж з Дня Українського козацтва Фоторепортаж з Дня Українського козацтва Фоторепортаж з Дня Українського козацтва Фоторепортаж з Дня Українського козацтва

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)