3 лютого мешканців міста запрошують на перший Вінницький фестиваль захоплень "HobbyFEST - твоя індивідуальність"

29.01.13 10:03 3039

Перший Вінницький фестиваль захоплень "HobbyFEST - твоя індивідуальність" відбудеться 3 лютого з 11.00 до 19.00 у готелі "Поділля" на другому поверсі, де працюватиме три зали для майстер-класів та презентацій, а також у холі – виставка творчих робіт.

3 лютого мешканців міста запрошують на перший Вінницький фестиваль захоплень "HobbyFEST - твоя індивідуальність"

Психологи називають хобі – заняття, яке не пов'язане із професійною діяльністю і приносить людині задоволення, одне із способів самореалізації. Крім того, сьогодні хобі відноситься до ознак успішної, цікавою, різнобічної особистості.

Музика, танці, спорт, живопис, рукоділля, фотографія, кулінарія - це далеко не повний перелік найпоширеніших хобі. XXI століття проявило у світ нові, абсолютно незвичайні захоплення, які дивують, захоплюють і надихають.

Мета заходу: розширення світогляду особистості, формування естетичного смаку, розвиток творчого потенціалу та продуктивне дозвілля.

Часто зайнятись улюбленою справою нас зупиняють страхи, невпевненість у собі, у завтрашньому дні. Завдання Фестивалю показати, що знайшовши «справу до душі» - людина стає вільною, щасливою, цікавою індивідуальністю, як власне для себе, так і для інших.

А також ми із задоволенням хочемо познайомити Вас із людьми, які вже реалізовують свої хобі і готові запросити інших приєднатись за інтересами до них.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.:

  • (098) 975-22-06,
  • (093) 428-96-95;
  • e-mail: vin.fest@meta.ua

Програма фестивалю в прикріпленому файлі нижче.

Прикрiпленi файли

programa_hobbyfest_-_tvoya_individualnist_33.rtf [114.74KB, (rtf)]

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)