Танцюристи студії сучасного танцю “Just Dance” стали переможцями Міжнародного фестивалю

31.01.13 09:15 5431

З Києва, де 26-27 січня проходив конкурс, колектив привіз два кубки і диплом за “краще виконання композиції”.

Танцюристи студії сучасного танцю “Just Dance” стали переможцями Міжнародного фестивалю

Кубки танцюристи отримали за другі місця: формейшн afro-jazz і соло у виконанні Яни Мелешко. Усі хореографічні постановки підготував керівник студії сучасного танцю “Just Dance” Гліб Зельгін. Нагадаємо, що у 2004 і 2007 роках він ставав фіналістом Чемпіонату світу зі степу.

За словами наставника танцюристів Гліба Зельгіна, виступ його 13-ти студійців вважається досить непоганим, оскільки дехто займається лише шість місяців і це їх перша участь у такого рівня конкурсі.

- Дуже цікаво на фестивалях спостерігати за іншими танцюристами, - розповідає Гліб Зельгін. - Я знав, що буде конкуренція. Тому коли створювалась композиція afro-jazz намагався не йти стереотипними і стандартними шляхами. Моє завдання було якомога більше занурити глядача у світ природи за рахунок не звичних для людини рухів, копіюючи тварин і навколишній світ, створити відчуття легкості і лісу.

Такі конкурси, ділиться оповідач, стимулюють до кращої роботи і результату, адже танцюристи бачать певний результат і чують критику зі сторони.

Уперше фестиваль “Столиця запрошує” відбувся у 2007 році. У ньому взяло участь 560 танцюристів і 18 колективів. Шостий фестиваль, який відбувся у 2012 році, зібрав 2 100 учасників (51 колектив) з Росії, Молдови, України.

Заняття студії сучасного танцю “Just Dance” проводяться за адресою вул. Київська, 4. Довідки за телефоном: (093) -16-78-190

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)