Викладачі музичної школи №1 продемонструють виконавську майстерність

01.03.13 09:05 3709

В рамках проведення в Україні Року дитячої творчості та з нагоди святкування 80-річчя школи від дня її заснування, ВДМШ №1 презентує мистецький проект «Лунає музики душа», який включає в себе 10 культурно-мистецьких заходів.
4 березня (о 18:00) відбудеться перший концерт мистецького проекту – творчий звіт викладачів школи «Хвилини натхнення».

Викладачі музичної школи №1 продемонструють виконавську майстерність

Фундаментом шкільного життя є його величність Вчитель! Вчитель музики в житті дитини відіграє особливу роль: він глибоко пов'язаний з її духовним світом, її серцем і душею.

Першими викладачами школи були Салтановська Є.Г. – заслужений вчитель УРСР, провідний педагог з класу фортепіано, автор оригінальної методики. Полонська Б.Г. – блискучий музикознавець, яка згодом продовжила свою діяльність у Москві. Тюпа М.К. – високопрофесійний, блискучий викладач теоретичних дисциплін та багато інших. Продовжуючи славні традиції минулого, новітню славу закладу приносять учні таких викладачів як: Гапоненко Г.В., Громової Л.Л., Ганської О.О., Ситнікової Т.І., Хазанович Л.Ф., Марценюк О.Г., Плакси О.П., Пекарчук Я.С. та багато інших.

Школа з моменту заснування вела велику просвітницьку діяльність. Викладацькому й учнівському колективам школи в усі часи під силу були різноманітні загальноміські культурно-мистецькі заходи. Важливою культурною подією в житті міста й області на початку 50-х років була постановка опери П.І. Чайковського «Євгеній Онєгін». Тоді в симфонічний оркестр були зібрані кращі музиканти школи й міста. Звичайними були постійні концерти викладачів, учнів, випускників школи в різних аудиторіях міста та області.

Творчий звіт викладачів «Хвилини натхнення» продовжує кращі традиції концертної діяльності школи: виконання кращих зразків класичної та сучасної музики, високий виконавський рівень, цікавий ансамблевий склад колективів.

Запрошуємо послухати майстерність викладачів Вінницької музичної школи № 1.

Афішу усіх концертів можна переглянути у зображення нижче.

Фото

Викладачі музичної школи №1 продемонструють виконавську майстерність

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)