Творча битва районів на Хуторі Шевченка

15.07.13 11:35 3831

З 12 учасників за допомогою оцінок журі було відібрано 6 найкращих.

Творча битва районів на Хуторі Шевченка

Минув рік, а мікрорайон розвивається дуже швидко. Чисті вулички, гарна нова дорога, привітні люди.

За годину до початку конкурсу, на майданчику біля місцевої бібліотеки зібралось вже з півсотні мешканців. Учасники допомагали облаштувати місце виступу та ложу журі. Тепла атмосфера дружності в мікрорайоні одразу була помітна. Це свято об'єднало багатьох.

І ось початок конкурсу. Як і рік тому, талантів тут хоч відбавляй. З 12 учасників, які до речі показували навіть не по одному номеру, за допомогою оцінок журі було відібрано 6 найкращих. Маленький дощик не завадив гостям свята відчути справжній ураган талановитості.

В зв'язку з маленькою відпусткою основного ведучого Дмитра, на цей раз ведучим був Денис, який чудово впорався зі своєю роллю та чудово підтримував загальну творчу та веселу атмосферу. Основна частина учасників - це студенти місцевого училища. Його художній керівник Дмитро, який паралельно був другим звукооператором цього вечора, одразу наголосив: «Мої таланти – найкращі!». Після чого, як доказ, сам виконав 2 чудові композиції, за що й отримав бурхливі овації місцевої публіки.

Під час обговорення журі, хто ж все таки вийде у фінал, місцевий танцюрист "диско" зі своїм чотириногим другом, повеселив усіх присутніх новими хореографічними па.

Отож, від Хутора Шевченка, у фіналі загальноміського конкурсу "Творча Битва районів 3", який відбудеться на майдані Незалежності 31 серпня 2013 року, виступатимуть: Поночовна Олена, Бевз Владислав, група акробатів (дівчата назву свого колективу ще не видумали), Янчук Ольга, Мельничук Олександра (доречі, вдруге поспіль!) та Умарова Олександра.

А наступний відбірковий тур конкурсу «Творча Битва районів» відбудеться 03 серпня 2013 року на майданчику біля ТРЦ «Мегамолл». Чекаємо на сміливе, креативне та талановите населення нашого міста! Початок о 18.00.

Фото

Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка Творча битва районів на Хуторі Шевченка

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент культури Вінницької міської ради
Теги: Вінниця
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)