Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної

28.08.13 23:25 9679

Показ колекції Людмили Квєтної

Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної

В рамках святкування Дня Незалежності в нашому місті, невеличку колекцію одягу в українському народному стилі показала вінницька дизайнерка Людмила Квєтна.

Людмила КвєтнаДев’ять чарівних панночок та двоє дівчаток вийшли на сцену, встановлену на майдані Незалежності, а потім ще пройшли площею, для того, аби численна публіка могла помилуватись зблизька ладними шатами та деталями образу дівчат.

До свята дизайнер адаптувала класичне народне вбрання та виконала його у сучасній інтерпретації. Український традиційний одяг, з його простою досконалістю форм та багатством і різноманітністю прикрас, слугував джерелом натхнення. Знайомі мотиви знаходили своє відображення у сучасному вбранні та прикрасах на сучасних дівчатах. Такі запозичення сприяють відродженню національної ідеї та усвідомленню національної приналежності.

Всі моделі вийшли не лише барвистими та оригінальними, але й безсумнівно модними. Моделі одягу милували око досконалою ручною вишивкою, різнобарв’ям та квітковими орнаментами запозиченими з традиційних хусток. Тоненькі та напівпрозорі білесенькі вишиваночки з батисту парувались з білосніжними довгими спідницями, прикрашеними ажурною вишивкою в тон та яскравими букетами квітів на грудях, на рукавах та по подолу. Такі ансамблі виглядають пишно та святково. Більш модернові варіанти чорних вишиванок, у вигляді блузок як з рукавами так і без, були так само уквітчані контрастними вишитими квітами та виступали у парі з темними спідницями різної довжини. Найбільш сучасним за формою ансамблем можна назвати синю блузку з хустковим орнаментом у парі з білосніжними шортами з високою талією та яскраво-червону кофтину з декольте на спині, разом з білими брюками прикрашеними аплікаціями з квітів. Також у колекції представлено і цілком сучасний костюм з жакета та спідниці, прикрашений співзвучною іншим моделям квітковою вишивкою гладдю. Надзвичайно вдалим вийшов комплект складений з блузки з вишивкою білим по білому та довгої червоної спідниці з широким чорним поясом – співзвуччя традиційних кольорів та силует, що віками не виходить з моди. Вишиваночки для милих маленьких дівчаток парувались з уквітчаними спідничками та багатошаровими коралями.

показ Людмили Квєтної

Окрім барвистих прикрас на шиї, у вухах та на пальцях, деякі моделі доповнювались тканими поясами. Прикраси у волосі моделей та їх зачіски потрібно виділити окремо. Маковий цвіт та калина у волосі заплетеному в традиційні коси та пишні віночки кожну з дівчат перетворювали на величаву панночку, вбрану до свята.

Показ одягу від Людмили Квєтної продемонстрував стильну та сучасну версію народного вбрання та став справжньою окрасою святкування Дня Незалежності у Вінниці.

Фото

Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної Заквітчані дівчата від Людмили Квєтної

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)