Наразі ж Табаков і його музиканти проводять щоденні репетиції – на своїй репетиційній базі у Львові. Основою концертної програми «Мій світ» будуть пісні з однойменного альбому, який вийшов навесні під лейблом всесвітньовідомої компанії Universal Music Group. Але не обійдеться на сольних виступах голосистого співака і без пісенних прем’єр: спеціально для туру Павло написав п’ять нових пісень. Відтак меломани, які завітають у «світ» Табакова, стануть їх першими слухачами.

І це ще не всі сюрпризи, які готує своїм прихильникам Павло Табаков. «Задумав на концертах «Мій світ» зробити синтез різних мистецтв, - інтригує співак. - Не розкриватиму усіх подробиць, але зізнаюся, що мені самому дуже цікаво готувати цей проект». Зокрема, глядачі матимуть нагоду почути гру Табакова не тільки на його білому ексклюзивному роялі, а й на акордеоні та гітарі. До речі, спеціально для концертного туру Павло придбав новісіньку гітару.

У Києві (1 листопада) та Львові (17 грудня) мультиінструменталізм Павла Табакова і пісенні прем’єри доповнять мистецтво танцю та ві-джейство. Також на цих концертах заплановано виступ спеціальної гості – Наталії Валевської. Двоє голосистих артистів порадують поціновувачів якісної музики своїм дуетом.

Тим часом, кліп Павла Табакова «Дякую небесам» успішно ротується на музчиних та регіональних телеканалах.

А днями відбулася всеукраїнська радіопрем’єра ще одного синглу з альбому «Мій світ» - «Запитай». На черзі – прем’єра кліпу на цю ліричну композицію. А поки що пропонуємо вашій увазі тизер відео «Запитай»:

Графік концертного туру Павла Табакова «Мій світ»:

 

18 жовтня – Ужгород (Музично-драматичний театр).

20 жовтня – Рівне (МПК «Текстильник»).

21 жовтня – Луцьк (Музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка).

22 жовтня – Тернопіль (ПК "Березіль").

25 жовтня – Івано-Франківськ (Філармонія).

26 жовтня – Чернівці (Філармонія).

27 жовтня – Хмельницький (Філармонія).

29 жовтня – Житомир (Музично-драматичний театр ім. І. Кочерги).

31 жовтня – Вінниця (Будинок офіцерів).

1 листопада – Київ (Театр оперети).

17 грудня – Львів (Львівська опера).

Квитки на концерти Павла Табакова «Мій світ» можна замовити
на сайті kasa.in.ua та
за номерами телефонів: 097-0000-754, 093-0000-754, 066-0000-754.Переглядів: 3386
Поширень: 0