Заповнена глядацька зала, що гаряче підтримувала артистів, складалася з малечі та дорослих, учнів ДМШ №1, їх братиків-сестричок та батьків, учителів школи.

      Друзья в переплете» Дитячої музичної школи №1 Друзья в переплете» Дитячої музичної школи №1

«Ми дуже хотіли поставити цей старий та добрий твір, який і сьогодні актуальний. В нас була лише партитура, яку ми адаптували під можливості нашого оркестру та наших музикантів. Все зробили власними силами» - розповідає директор школи Тетяна Василівна Бурдейна-Публіка.

Друзья в переплете» Дитячої музичної школи №1

У цьому році святкується 80-річчя від дня заснування Вінницької музичної школи №1, навчального закладу з великими творчими традиціями. 50 років тому силами вчителів та учнів ставили оперу П. Чайковського «Євген Онєгін», 25 років тому казку «Гуси-Лебеді», а цьогорічне свято вирішили відзначити твором Георгія Портнова, який колись був дуже популярним. Цю оперету-казку за веселою і повчальною п\'єсою Рассомахіна було вперше поставлено 1965 року. У творі звучить сорок різноманітних музичних номерів – від простенької лічилки до оркестрової пасакалії. На основі скороченої редакції твору був зроблений клавір оперети, який і втілили в життя таланти ДМШ №1.

      Друзья в переплете» Дитячої музичної школи №1 Друзья в переплете» Дитячої музичної школи №1

Дійовими особами у опереті виступають казкові герої: Баба Яга, Лікар Айболить, Попелюшка, Жар-птиця, Сірий вовк, Дядя Стьопа, Цар Горох та інші. Школярі Саша та Маша забувають про колись улюблені книжки у пошарпаних палітурках і їх герої вирішують нагадати дітям про себе. Далі починаються захопливі пригоди: політ на літаючому килимі, заточення у скалі, інтриги колоритної байкерши Баби Яги, каверзи Царя Гороха та злої Мачухи, чари Жар-Птиці та багато чого іншого. Весь зал співпереживав за добрих героїв та соромив казкових злодіїв. Зрештою, як у кожній казці, добро перемогло зло, а діти зрозуміли, що до книжок потрібно ставитись уважно і ніколи не забувати старих добрих казок та їх героїв, улюблених з дитинства.

       Друзья в переплете» Дитячої музичної школи №1 Друзья в переплете» Дитячої музичної школи №1

Чудові актори школи співали та грали на відмінно. Щирі оплески малечі та дорослих були їм нагородою. Вистава стала справжнім музичним святом, яке ще раз довело виконавську майстерність учнів та високу професійність учителів відомого музичного навчального закладу міста – ДМШ №1.

       Друзья в переплете» Дитячої музичної школи №1 Друзья в переплете» Дитячої музичної школи №1Переглядів: 6750
Поширень: 0