Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині

05.05.14 10:35 2620 0

Знай наших

Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині

Народний художній колектив України ансамбль танцю «Радість» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної щойно повернувся з Туреччини, де брав участь у двох Міжнародних фольклорних фестивалях в м. Ізміт та в м. Сакар'я.

Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині

Під час фестивалю в м. Сакар'я відбувся конкурс серед учасників фестивалю. Колективи з 9 країн: Азербайджану, Болгарії, Латвії, Індонезії, Татарстану, Албанії, Боснії та Герцеговини, України, Туреччини, боролися за перемогу в конкурсі.

Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині

Журі фестивалю визнало найкращим ансамбль танцю «Радість», який отримав диплом за перше місце та Золоту медаль із справжнього золота.
 

Фото

Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині Вінницький ансамбль танцю "Радість" завоював золото на фестивалі у Туреччині

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)