У Вінниці обговорили проект загальноукраїнської Стратегії розвитку культури

21.11.14 11:39 2692 0

У Вінниці обговорили проект загальноукраїнської Стратегії розвитку культури

Нещодавно у Вінниці відбулась стратегічна сесія «Культура-2025. Платформа для змін», на якій обговорювалися перспективні напрямки розвитку цієї галузі. У заході взяли участь керівники закладів культури міста та області, представники громадських організації, митці. Приблизно через місяць до обговорення Стратегії розвитку культури можуть долучитися і всі бажаючі через сайт culture2025.org.ua.

«Культура-2025» - проект, розпочатий Міністерством культури України. Він має охопити всю країну і врахувати різні позиції та потреби щодо розвитку галузі. Починається проект з стратегічних сесій у семи містах України: Львів, Вінниця, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Одеса та Київ.

У Вінниці обговорили проект загальноукраїнської Стратегії розвитку культури

Мета цих зустрічей побачити потреби культури та можливості їхнього розв'язання. З боку Міністерства культури України розробку стратегії розвитку культури очолила робоча група експертів. У Вінниці на обговоренні були присутні - директор Українського центру культурних досліджень Олександр Буценко, директор та співзасновник ГО «Агенція культурник стратегій» Микола Скиба та представник Києво-Могилянської академії Тетяна Огаркова.

У Вінниці обговорили проект загальноукраїнської Стратегії розвитку культури

Упродовж трьох тижнів, організатори запланували відвідати Львів, Вінницю, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Одесу, та Київ. У Вінниці сесія проходила шляхом організації роботи груп за напрямками: «Мистецтво», «Охорона культурної спадщини» та «Творчі індустрії». «Саме зараз постає необхідність спрямувати зусилля не тільки на збереження культури – необхідно почати розвивати культуру», – зазначила радник міського голови з питань культурної політики Ірина Френкель.

У Вінниці обговорили проект загальноукраїнської Стратегії розвитку культури

Круглий стіл з питань розвитку культури напрацював конкретні пропозиції щодо подальший дій по проблемних питаннях. Пропозиції учасників сесії «Культура 2025» – це перший крок для налагодження конструктивного діалогу, де кожна думка буде врахована.

«У сучасних умовах важливим є розуміння державою своєї функції як інвестора культури. Також, надзвичайно важливим є налагодження тісних зв’язків між Міністерством культури та Міністерством освіти, адже саме вони виховують і формують підростаюче покоління – наше майбутнє», – зазначила директор Централізованої бібліотечної системи Вінниці Ірина Івасюк.

Приблизно через місяць, коли пройдуть сесії у всіх запланованих містах, долучитися до обговорення Стратегії розвитку культури зможе кожен вінничанин, зайшовши на сайт culture2025.org.ua.

Фото

У Вінниці обговорили проект загальноукраїнської Стратегії розвитку культури У Вінниці обговорили проект загальноукраїнської Стратегії розвитку культури У Вінниці обговорили проект загальноукраїнської Стратегії розвитку культури У Вінниці обговорили проект загальноукраїнської Стратегії розвитку культури У Вінниці обговорили проект загальноукраїнської Стратегії розвитку культури У Вінниці обговорили проект загальноукраїнської Стратегії розвитку культури У Вінниці обговорили проект загальноукраїнської Стратегії розвитку культури У Вінниці обговорили проект загальноукраїнської Стратегії розвитку культури У Вінниці обговорили проект загальноукраїнської Стратегії розвитку культури

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)