Сьогодні у Вінницькій дитячій музичній школі № 1відбудеться концерт «Новорічне сяйво»

23.12.14 12:59 2548

Сьогодні у Вінницькій дитячій музичній школі № 1відбудеться концерт «Новорічне сяйво»

23 грудня о 18 годині у Вінницькій дитячій музичній школі № 1 відбудеться концерт «Новорічне сяйво». Тут виступатимуть найталановитіші учні школи, які протягом року стали лауреатами та дипломантами Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних, обласних та міських конкурсів і фестивалів.

У передноворічні дні у Вінниці відбувається чимало різноманітних концертів, в тому числі й в мистецьких закладах міста. Долучилася до них і Вінницька дитяча музична школа №1. Сьогодні о 18 годині у цьому закладі відбудеться концерт «Новорічне сяйво».

Тут виступатимуть діти віком від 4 до 15 років, які стали протягом року лауреатами, дипломантами міжнародних Всеукраїнських, регіональних, обласних та міських конкурсів, фестивалів. Вони виконуватимуть твори відомих композиторів, на різних інструментах: фортепіано, скрипка, домра, баян, саксофон, флейта, ударні, труба, гітара, віолончель.

Програма святкового концерту кращих учнів школи «Новорічне сяйво»

1.М. Лисенко «Сердився, мороз»

виконує група раннього розвитку «Соловейки», викладач Ольга Меднік.

2. Слова і музика Л. Горової «Зима»

виконує лауреат I ступеня загальноміського конкурсу юних виконавців «Кришталева нота», вокальний ансамбль учнів молодших класів фортепіанного відділу,керівник Людмила Костенко, концертмейстер Діана Степаніщева.

3.О.Євлахов « Романс »

виконує лауреат II ступеня загальноміського конкурсу юних виконавців «Кришталева нота», учениця 2 класу Дар’я Ткачук, викладач Ірина Селезньова,

концертмейстер Світлана Тітарєва.

4.Й.Гайдн « Алегро »

виконує дипломант III міжнародного конкурсу юних виконавців «Подільський водограй», учениця 3 класу Любов Бабенко, викладач Алла Кошельник,

концертмейстер Вікторія Ярова.

5.Ф. Шопен «Фантазія-експромт»

виконує лауреат II ступеня обласного конкурсу серед учнів ПСМНЗ «Подільська весна – 2014», учениця 6 класу Ольга Кожушна, викладач Ольга Ганська.

6.Н.Паганіні « Кантабіле »

виконує лауреат I ступеня V регіонального конкурсу вокальної та інструментально-виконавської майстерності «Струни Поділля», учень 8 класу Михайло Грішин,

викладач Людмила Громова, концертмейстер Тетяна Кісельова.

7.В.Кравчук « Гумореска »

виконує лауреат III ступеня обласного конкурсу серед учнів ПСМНЗ «Подільська весна – 2014»,учениця 4 класу Дарія Чертова, викладач Яна Пекарчук,

концертмейстер Аріна Городецька.

8.В.Шендерьов « Запальний танець »

виконує лауреат III ступеня загальноміського конкурсу юних виконавців «Кришталева нота» учень 2 класу Владислав Притула, викладач Андрій Гавлюк.

9.Українська народна пісня «Ой, на горі жито»

виконує лауреат I ступеня II відкритого міського фестивалю творчості та таланту, учениця 1 класу Юлія Білоус, викладач Оксана Кулик.

10.К. Губен « Танець незграбного слоника »

виконує учень 3 класу Владислав Приймак, викладач Євген Попель, концертмейстер лауреат II міжнародного фестивалю-конкурсу інструментальної майстерності «Осінній серпантин» (м. Дніпропетровськ), учениця 4 класу Анастасія Магдич,

викладач Оксана Новаковська.

11.Д. Палієв « Тарантела »

виконує лауреат I ступеня III міжнародного конкурсу юних виконавців «Подільський водограй», учень 3 класу Володимир Сметанюк,

викладач Валерій Вознюк,концертмейстер Олена Колесник.

12.Ж. Массне « Роздум »

виконує лауреат I ступеня обласного конкурсу серед учнів ПСМНЗ «Подільська весна – 2014», учениця 6 класу Таїсія Кутна, викладач Світлана Нємець,

концертмейстер Оксана Новаковська.

13.А. Гедіке « Танець »

виконує дипломант III міжнародного конкурсу юних виконавців «Подільський водограй», учень 3 класу Іван Явдик, викладач Віктор Степанчук,

концертмейстер Олена Колесник.

14.C. Прокоф’єв «Наваждение »

виконує лауреат I ступеня II міжнародного фестивалю-конкурсу «Чарівні клавіші» (м.Дніпропетровськ), учениця 7 класу Олександра Квят,викладач Оксана Новаковська.

15.Й.Брамс « Угорський танець №6 »

виконує лауреат I ступеня загальноміського конкурсу юних виконавців «Кришталева нота»,учениця 4 класу Вікторія Єлець, викладач Світлана Нємець, концертмейстер лауреат II ступеня відкритого міського конкурсу «Юний концертмейстер», учениця 4 класу Вікторія Колонюк, викладач Ольга Ганська.

16.В.Моцарт Концерт для флейти з оркестром D – dur.II ч.Andante

виконує лауреат II ступеня обласного конкурсу серед учнів ПСМНЗ «Подільська весна – 2014»,учениця 6 класу Юлія Кунинець, викладач Алла Кошельник,

концертмейстер Вікторія Ярова.

17.О. Полухін фантазія на українську народну пісню « Щедрик »

виконує лауреат II ступеня III міжнародного конкурсу юних виконавців «Подільський водограй», учень 5 класу Гліб Ординський, викладач Костянтин Яровий.

18. Л. Жульєва концертна п’єса «Косарі»

виконує володар Гран-прі II міжнародного фестивалю-конкурсу «Чарівні клавіші» (м.Дніпропетровськ), учень 8 класу Артем Наминач, викладач Оксана Новаковська.

19. Сл. і муз. Н. Май «Диво-дівчинка»

виконує учениця 1 класу Софія Маліновська, викладач Оксана Кулик.

20.М. Скорик « Естрадна п’єса » з дитячого альбому

виконує ансамбль учнів старших класів відділу струнно-смичкових інструментів,керівник Людмила Громова концертмейстер Світлана Тітарєва.

21. А. Хачатурян «Токата»

виконує лауреат III ступеня обласного конкурсу серед учнів ПСМНЗ «Подільська весна – 2014»,учениця 8 класу Руслана Голюк, викладач Лев Меднік.

22.Д.Кабалевський « Галоп » з сюїти « Комедіанти »

виконує лауреат II ступеня III міжнародного конкурсу юних виконавців «Подільський водограй»,учень 6 класу Олександр Явдик, викладач Валерій Вознюк,

концертмейстер Олена Колесник.

23.Василь Чучман «Коляда-колядка» з репертуару гурту «Менестрелі»

 М.Д.Леонтович « Щедрик

виконує лауреат I ступеня загальноміського конкурсу юних виконавців «Кришталева нота»,вокальний ансамбль старших класів «Весна», керівник Ганна Гапоненко.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)