Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка»

29.12.14 19:54 2343

Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка»

26 грудня у Вінницькому міському клубі, що у мікрорайоні Сабарів, показали дитячу музичну виставу «Снігова королева». Вона пройшла за участю вихованців дитячого театру пісні «Орфей» та вокальної студії «Дебют», що діють на базі цього клубу. Маленькі артисти виступали для вихованців дитячого будинку «Гніздечко».

Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка»

А 28 грудня відбувся показ вистави у рамках новорічної святкової програми для мешканців мікрорайону Сабарів. Юні актори розповіли малечі історію про Кая та Герду. Театралізоване дійство супроводжувалось піснями та танцями. Після завершення вистави на маленьких глядачів чекала розважальна програма з Дідом Морозом. Усі учасники вистави отримали солодкі подарунки. Також на глядачів чекали сюрпризи від дитячого журналу «Пізнайко» та ВФ «Панда».

Фото

Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка» Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка» Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка» Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка» Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка» Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка» Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка» Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка» Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка» Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка» Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка» Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка» Вихованці міського клубу показали виставу для дітей з «Гніздечка»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)