У Міському Палаці мистецтв відбувся концерт "Єднаймо Україну"

21.01.15 18:33 3491

У Міському Палаці мистецтв відбувся концерт "Єднаймо Україну"

21 січня в міському Палаці мистецтв відбувся концерт «Єднаймо Україну» присвячений Дню Соборності України. На концерті були присутні бійці, що брали або їдуть брати участь в АТО, вихованці Прибузьської школи-інтернату, яким опікується міський Палац мистецтв.

Різні за направленістю жанри – від хорових колективів «Добродар» та «Дзвін» до танцювальних колективів («Степ-компанія», «Болеро», «Квіти Поділля») та юних вокалістів студії «Зоряна мрія» міського Палацу мистецтв. Різний вік учасників концерту – від 5 до 75 років. Але одна мета – єдина Україна, яка хоче жити під мирним небом.

У Міському Палаці мистецтв відбувся концерт "Єднаймо Україну"

Глядачі із задоволенням переглянули концерт, а в кінці вихованці школи-інтернату сфотографувались з бійцями. Святковий концерт завершила танцювальна композиція «Родослав» колективу народного танцю «КвітиПоділля» і слова ведучої

Доволі нам руїни і незгоди.

Не сміє брат на брата йти у бій.

Під синьо-жовтим прапором свободи

З‘єднаєм весь великий нарід свій!!

Фото

У Міському Палаці мистецтв відбувся концерт "Єднаймо Україну" У Міському Палаці мистецтв відбувся концерт "Єднаймо Україну" У Міському Палаці мистецтв відбувся концерт "Єднаймо Україну" У Міському Палаці мистецтв відбувся концерт "Єднаймо Україну" У Міському Палаці мистецтв відбувся концерт "Єднаймо Україну" У Міському Палаці мистецтв відбувся концерт "Єднаймо Україну" У Міському Палаці мистецтв відбувся концерт "Єднаймо Україну" У Міському Палаці мистецтв відбувся концерт "Єднаймо Україну"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Міський палац мистецтв
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)