У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання

18.02.15 15:41 3362

У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання

Чимало закоханих пар та прихильників якісної української музики завітали на святковий концерт солодкоголосого львів’янина. Володар титулу «Голос країни» привіз не лише свою над-романтичну програму «Тільки ти моя», але й безліч пісенних сюрпризів.

Однією з перших несподіванок стала пропозиція послухати улюблених колядок під гітару від Павла Табакова та його команди. За українською традицією, колядувати можна аж до Стрітення 15 лютого, тож в останній вечір зимових свят як було не заспівати!

У талановитому виконанні цілого акустичного квінтету на чолі з власне Табаковим, звучали класичні українські та англомовні новорічні пісні, і звучали пречудово.

У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про коханняУ День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання

У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про коханняУ День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання

Ну а щоб поспівати усім залом Пало Табаков спустився до слухачів і запропонував всім згадати улюблені пісні неперевершеного Володимира Івасюка. А коли наспівалися досхочу усі, настав час для сюрпризу очікуваного: на сцену вийшов вінницький співак, друг, а в минулому суперник Павла у проекті «Голос країни» – Олександр Онофрійчук. Цей голосистий дует вразив виконанням оригінального попурі на теми улюблених пісень гурту Queen, який обожнюють обидва співаки. Рок-частина концерту вийшла потужною та драйвовою, дякуючи голосам та харизмі обох виконавців. До речі, в цей час у залі знаходився ще один переможець «Голосу країни», друг Павла Табакова, Іван Ганзера, який прийшов на концерт із сім’єю – дружиною та дочкою.

У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання

Не міг не згадати Павло ще одного свого доброго друга, який вже пішов від нас – Андрія Кузьменка. «Останній раз я бачив Кузьму веселого, життєрадісного, геніально простого саме у Вінниці!» - зізнався співак. «Ми робили благодійний концерт разом із ним та Вітею Бронюком… Але так сталось, що небо забрало його так рано від нас…» - додав Табаков. Світлій пам’яті Кузьми Скрябіна виконавець присвятив його пісню «Падай», яку виконав з особливим ліризмом. Глядачі у залі слухали цю присвяту стоячи і ледь стримували сльози…

У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання

Павлу Табакову вручили у Вінниці подяку за участь у тій благодійній акції, в якій він брав участь разом із Скрябіним та ТІКом у червні 2013-го. Завдяки зусиллям співаків та інших меценатів було облаштовано спеціальний ліфт для дітей з обмеженими можливостями та кімнату релаксації у вінницькій школі-гімназії № 6.

Завершувався ж концерт піснями про всепереможне почуття кохання. Свій коронний хіт «Тільки ти моя» Павло приберіг на останок концерту і розчулені слухачі підспівували та світили ліхтариками мобільних телефонів, що створило особливу атмосферу.

У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання

Довго не хотіли відпускати вінницькі прихильники львівського співака. Він роздавав автографи та щиро спілкувався з усіма бажаючими. Вінничани дякували надзвичайно інтелігентному та привітному співакові за світлий концерт.

Фото: Максим Кушка

Фото

У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання У День Святого Валентина Павло Табаков співав вінничанам про кохання

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)