• Моя Вінниця
  • Новини Вінниці
  • Культура
  • Книга «Байки» Миколи Сарахана, видана за кошти обласного бюджету, визнана переможцем конкурсу ІХ Всеукраїнського фестивалю української книги «Феодосія-2009»

Книга «Байки» Миколи Сарахана, видана за кошти обласного бюджету, визнана переможцем конкурсу ІХ Всеукраїнського фестивалю української книги «Феодосія-2009»

24.09.09 00:24 2724 0

19 серпня у Феодосії, в центральній бібліотеці ім. Олександра Гріна, відбулася урочиста церемонія відкриття IX Всеукраїнського фестивалю української книги «Феодосія-2009».

Книга «Байки» Миколи Сарахана, видана за кошти обласного бюджету, визнана переможцем конкурсу ІХ Всеукраїнського фестивалю української книги «Феодосія-2009»

У заході взяли участь письменники і поети з Криму, Львова, Києва, Вінницької та Дніпропетровської областей, а також бібліотечні працівники.

Вінницьку область представив на фестивалі Микола Сарахан. Поет-сатирик Микола Сарахан із батьківщини Степана Руданського – міста Калинівки, що на Вінниччині. Його гумору і класичній формі байки притаманні народність і тяжіння до фольклору, виразність художніх образів і мовно-стилістична простота. Тому й не дивно, що саме книга Сарахана «Байки» отримала диплом переможця конкурсу в номінації «Гумор та сатира» ІХ Всеукраїнського фестивалю української книги «Феодосія-2009».

Минулого року за кошти обласного бюджету видано тисячу примірників книги «Байки» автором якої є наш земляк, поет Микола Сарахан. В книгу увійшли найкращі гумористичні та сатиричні твори, які цікаві людям різного віку.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)