Сьогодні в Палаці "Україна" відбудеться творчий звіт Вінницької області в рамках Фестивалю мистецтв України

02.10.09 12:29 2832 1

Фестиваль проводиться з метою сприяння розвитку академічного, традиційного, народного та сучасного мистецтва, професійної та аматорської творчості, а також популяризації етнічних і культурних традицій регіонів України.

Сьогодні в Палаці "Україна" відбудеться творчий звіт Вінницької області в рамках Фестивалю мистецтв України

Наша область нині відкриває низку творчих звітів регіонів, отож до «першопрохідців» увага особливо пильна. За словами Л.Спірідонової, цьогорічний звітний концерт відзначається надзвичайною широкоплановістю колективів, їх високим професійним рівнем. Авторами більшості творів, що звучатимуть на концерті, є наші земляки. Особливість ще й у тому, що учасники концерту намагатимуться представити усі напрямки народної творчості, якомога ширше висвітлити багатогранність і неповторність митців Вінниччини.

Також заступник голови облдержадміністрації зазначила, що не менш важливе значення матимуть виставки декоративно-прикладного мистецтва майстрів народних ремесел та економічного потенціалу Вінниччини, які передуватимуть концерту.

Увага до підготовки та проведення заходу вкрай велика, адже звітний концерт огляне Президент України В.Ющенко та численні столичні «vip» персони.

«Оцінити наш творчий звіт збереться вся київська еліта, зокрема, й наші земляки-подоляни. Тому ми маємо виступити на вищому рівні. Можна з впевненістю відзначити, що область готова до представлення на державному рівні свого творчого потенціалу. І нам є чим пишатися» – підкреслила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Жителі Вінницької області
    Жителі Вінницької області
    22-10-09, 12:42 | IP:80.239.242...
    Хотіла б зауважити що фестиваль був чудовий, та нажаль мало шкіл району бцло сповіщено про нього! А саме, хотілося б наголосити на те, що керівники району Могилів-Подільська но огляд виділили велику сумму грошей, а номер був представлений лише 1 епізодом в рамках загального танцю шкіл "Ходить гарбуз по городу", а дійсно талановиті колективи які виконують народні пісні, які вже мають визнання в районі, навіть на відбір не запросили. Є така думка, що пан Сірант (голова обл-роно)активно допомагає і підтримує свою школу(Серебринецька ЗОШ). Адже при дуже! малій кількості школярів їй виділяється неймовірне фінансування. І як для прикладу, школярі сосідньої школи (Куквська ЗОШ) через нестачу фінансування змушені відкрити фонд школи, куди кожен школяр щомісячно приносить власні доброчинні внески, а директор Кукавської ЗОШ від всіх коштів які повинні виділятись на утримання школи відмовляється, звичайно на користь сина, який також є директором Серебринецької ЗОШ, хоча можливо це і збіги)))

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)