У мікрорайоні Сабарів відбувся концерт «Молодь – за світле майбутнє»

01.07.15 17:26 2603

У мікрорайоні Сабарів відбувся концерт «Молодь – за світле майбутнє»

Нещодавно у мікрорайоні Сабарів відбувся концерт «Молодь – за світле майбутнє». Захід організував КЗ «Вінницький міський клуб» за підтримки департаменту культури Вінницької міської ради до Дня молоді. Тут виступали вихованці Міського клубу, а також – зразковий хореографічний колектив «Молодість» Вищого художнього професійно-технічного училища № 5.

У Вінниці відбувся концерт «Молодь – за світле майбутнє»

Родзинкою свята став виступ молодого вінницького музичного гурту «ZoreLit», учасники якого виконали власні твори а також кавер-версії сучасних українських пісень.

Фото

У мікрорайоні Сабарів відбувся концерт «Молодь – за світле майбутнє» У мікрорайоні Сабарів відбувся концерт «Молодь – за світле майбутнє» У мікрорайоні Сабарів відбувся концерт «Молодь – за світле майбутнє» У мікрорайоні Сабарів відбувся концерт «Молодь – за світле майбутнє» У мікрорайоні Сабарів відбувся концерт «Молодь – за світле майбутнє» У мікрорайоні Сабарів відбувся концерт «Молодь – за світле майбутнє» У мікрорайоні Сабарів відбувся концерт «Молодь – за світле майбутнє» У мікрорайоні Сабарів відбувся концерт «Молодь – за світле майбутнє» У мікрорайоні Сабарів відбувся концерт «Молодь – за світле майбутнє» У мікрорайоні Сабарів відбувся концерт «Молодь – за світле майбутнє» У мікрорайоні Сабарів відбувся концерт «Молодь – за світле майбутнє»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)