Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю!

17.10.15 13:13 5107

Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю!

Найпопулярніший репер України і зірка серіалу «Какзакалялсястайл» - ЯрмаК - 14 листопада у клубі «Планета мода-бар» розкачає всю Вінницю!

Вікових обмежень на концерт - НЕМАЄ!

Буде презентація нового альбому «MadeIn UA», свіжі треки і всі улюблені хіти!

А ще - запрошені гості, адже у новий всеукраїнський тур «Вставай!» разом з ЯрмаКом їдуть його талановиті друзі: Тof, Lia та Dj Mukvik, з якими репер нещодавно презентував нову веселу і качову пісню «Едем», кліп до якої лише за півтора місяця зібрав півмільйона переглядів на Youtube.

ЯрмаК сьогодні найпопулярніший репер України. Кожен його трек - це влучний постріл у саме серце. 

Правдивий, непохитний, сміливий, рішучий і талановитий - ЯрмаК веде за собою мільйони, ставши прикладом принциповості і честі для молоді, яку вчить: «Правда и добро - это твой щит и меч!»

Його тексти - це не просто набір римованих фраз, а - правда життя, яке він мріє змінити на краще. 

Будучи жагучим патріотом, ЯрмаК був активістом Революції Гідності, а з початком війни на Сході України разом з колегами-артистами під час туру «Підтримай своїх!» виступав для українських героїв у найгарячіших точках.

Його фраза із пісні «22»: «Моя страна не упадет на колени!» - стала крилатою, а пісні «Білий птаха» і «Вставай» - справжніми символами боротьби українського народу.

Окрім патріотичних ЯрмаК пише багато пісень на інші гостросоціальні теми, а також про все, що турбує молодь: любов, закони вулиць, справжню дружбу, кумедні життєві ситуації, тощо.

Себе ЯрмаК називає простим хлопцем з вулиці і під час спілкування завжди вражає фанів своєю простотою та щирістю.

Першим його хітом став кліп на іронічну пісню «Пидарасия». Потім одна за одною пішли інші: «Сердце пацана», «Мне не нравится», «Маленькиегорода», «Жара», «Мне не стыдно», «ТП», «Братики», «Зона», «Когдаонапроснется»,  «Бинты», «Ветром», «Отпусти» та багато-багато інших. 

З жовтня 2013-го він знімається у молодіжному серіалі «Какзакалялсястайл» телеканалу «НЛО TV», який додав йому ще більше популярності.

Після концертів ЯрмаКа шанувальники пишуть, що кращих виступів не бачили. І це правда! Тому що там панує неймовірна енергетика і завжди багато танців. Це - повний відрив!

«На концерте в Виннице будет очень жарко! Ждем всех наших людей», - обіцяє вінничанам ЯрмаК.

Всі «наші» для нього - це люди, які живуть по правді і мають тверду позицію, а на концертах і вечірках вміють відриватися, як ніхто інші!

Спеціально до вінницького концерту ЯрмаКа у групі компанії «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ» - http://vk.com/vin.concert - проходить розіграш нових дисків репера.

Беріть участь у розіграші і обов’язково приходьте на концерт, що 14 листопада о 19.00 пройде в нічному клубі «Планета мода-бар» (вул. Стеценка, 75а). 

ЯрмаК у Вінниці. Тур «Вставай!»

Перші 100 квитків у фан-зону - 100 гривень. Далі ціна буде зростати!

Купуйте квитки на сайті http://bilet.vn.ua, у касах Будинку офіцерів та театру імені Садовського.

Безкоштовна доставка квитків за телефоном: (0432)57-55-55.

Організатор вінницького концерту ЯрмаКа - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». Пригощає - студія-бар «CITY».

Фото

Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю! Репер ЯрмаК 14 листопада розкачає всю Вінницю!

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)