У Вінниці відкрилася виставка «За кадром»

02.12.15 15:32 2761

У Вінниці відкрилася виставка «За кадром»

 Вчора у холі міської ради відкрилася виставка фіналістів конкурсу документальної та жанрової фотографії «За кадром». Тут експонується 20 світлин фіналістів конкурсу. Виставку можна буде переглянути до 14 грудня.

Конкурс фотографії «За кадром» тривав протягом жовтня – листопада. Надійшло 257 заявок, з яких було відібрано 20 фіналістів. Перше місце посів Олександр Свистунов, друге – Роман Хутченко, третє – Олена Карпович. Їх нагородили подарунками та дипломами.

У Вінниці відкрилася виставка «За кадром»

Як зазначив голова правління ВОГО «Лабораторія актуальної творчості» Олександр Нікітюк, тут представлено сюжетні, гумористичні та сюрреалістичні фото, портрети, пейзажі тощо.

Організаторами проекту є Вінницький Народний клуб фотомистецтва «Обрій», ВОГО «Лабораторія актуальної творчості» та департамент культури Вінницької міської ради. Партнери конкурсу: фотостудія «INDIGO» та Vinnytsia City Сard.

Фото

У Вінниці відкрилася виставка «За кадром» У Вінниці відкрилася виставка «За кадром» У Вінниці відкрилася виставка «За кадром» У Вінниці відкрилася виставка «За кадром» У Вінниці відкрилася виставка «За кадром» У Вінниці відкрилася виставка «За кадром» У Вінниці відкрилася виставка «За кадром» У Вінниці відкрилася виставка «За кадром»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)