Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт

11.12.15 10:36 3825

Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт

Вінницька дитяча художня школа вчора відкрила у РЦСМ «АртШик» виставку робіт своїх учнів. Ця велика експозиція, що носить назву «У дзеркалі часу», присвячена ювілею відомого мистецького закладу – цьогоріч ВДХШ відсвяткувала своє 55-річчя.

Ретроспектива учнівських робіт включає в себе малюнки, живописні роботи, скульптури та комп’ютерну графіку у виконанні кращих учнів школи за всі роки. Серед представлених є навіть роботи тих, хто зараз сам викладає у художці.

На стінах галереї сусідять роботи учнів від 1960-х років, що зберігались в архівах школи, і до кращих сьогоднішніх молодих митців.

Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт

Привітати юних художників, що навчаються у одній з найстаріших мистецьких шкіл Поділля, прийшли представники Вінницької міської ради, викладачі та учні різних років, вінницькі митці та мистецтвознавці.

Фото

Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)