Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт

11.12.15 10:36 2864 0

Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт

Вінницька дитяча художня школа вчора відкрила у РЦСМ «АртШик» виставку робіт своїх учнів. Ця велика експозиція, що носить назву «У дзеркалі часу», присвячена ювілею відомого мистецького закладу – цьогоріч ВДХШ відсвяткувала своє 55-річчя.

Ретроспектива учнівських робіт включає в себе малюнки, живописні роботи, скульптури та комп’ютерну графіку у виконанні кращих учнів школи за всі роки. Серед представлених є навіть роботи тих, хто зараз сам викладає у художці.

На стінах галереї сусідять роботи учнів від 1960-х років, що зберігались в архівах школи, і до кращих сьогоднішніх молодих митців.

Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт

Привітати юних художників, що навчаються у одній з найстаріших мистецьких шкіл Поділля, прийшли представники Вінницької міської ради, викладачі та учні різних років, вінницькі митці та мистецтвознавці.

Фото

Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт Вінницька художка презентувала ретроспективну виставку учнівських робіт

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)