Резиденція Діда Мороза готується до відкриття

18.12.15 14:35 3006

Резиденція Діда Мороза готується до відкриття

Вчора ввечері, Резиденцію Діда Мороза, що розташована на Майдані Незалежності, вже почали прикрашати яскравими новорічними красунями-ялинками.

«Парад новорічних ялинок» від підприємств міста створюватиме неповторну новорічну атмосферу в центрі міста.

Резиденцію діда Мороза вже прикрашають новорічними ялинками

Побільшало лісових красунь і на великому новорічно-різдвяному ярмарку, що на площі Європейській. Тут можна придбати невеличку ялиночку та помилуватись цілим лісом красунь прикрашених новорічними вогниками або представлених у своїй первозданній красі.

Резиденцію діда Мороза вже прикрашають новорічними ялинками

Нагадаємо, вже завтра, у День Сятого Миколая, о 16:00 на Майдані Незалежності розпочне свою роботу Резиденція Дідуся Мороза, а  о 18:00 у Центральному парку культури та відпочинку Олександр Онофрійчук, Ольга Мельник та Амадор Лопез із гуртом "Румберос" разом із  вінничанами відкриватимуть головну ялинку міста.

Фото

Резиденція Діда Мороза готується до відкриття Резиденція Діда Мороза готується до відкриття Резиденція Діда Мороза готується до відкриття Резиденція Діда Мороза готується до відкриття Резиденція Діда Мороза готується до відкриття Резиденція Діда Мороза готується до відкриття Резиденція Діда Мороза готується до відкриття Резиденція Діда Мороза готується до відкриття Резиденція Діда Мороза готується до відкриття Резиденція Діда Мороза готується до відкриття Резиденція Діда Мороза готується до відкриття

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)