Вчора Анатолій Борсюк виконував роль вінницького Діда Мороза

25.12.15 15:55 2159

Вчора Анатолій Борсюк виконував роль вінницького Діда Мороза

24 грудня у головного казкового новорічного героя перетворився відомий телеведучий, режисер та журналіст Анатолій Борсюк. Це відбулось в рамках проекту Вінницької міської ради. Традиція перевтілювати у Дідів Морозів відомих вінничан з’явилася ще в минулому році.

Анатолій Борсюк кілька годин поспіль приймав малюків у Резиденції Діда Мороза та вітав всіх з прийдешніми святами на Майдані Незалежності. Сьогодні впродовж вечора він також займатиме місце на казковому троні.

А до кінця свят у ролі Діда Мороза побувають й інші відомі люди. 26 грудня у Резиденції за головного буде співак та композитор Юрій Грицюк. 27 грудня день особливих розваг – у солодкі шахи зіграють брати Шемети. 28 грудня у Діда Мороза перевтілиться координатор вело-руху Олександр Царевський. 29-го дітлахів вітатиме голова Вінницької молодіжної ради Дмитро Мира, а 30 грудня директор оркестру «ВінБенд» та організатор новорічного ярмарку Анатолій Ряполов. У Новому Році теж очікуйте на появу у Резиденції Діда Мороза цікавих особистостей та відомих вінничан.

Вчора Анатолій Борсюк виконував роль вінницького Діда Мороза

Фото

Вчора Анатолій Борсюк виконував роль вінницького Діда Мороза Вчора Анатолій Борсюк виконував роль вінницького Діда Мороза Вчора Анатолій Борсюк виконував роль вінницького Діда Мороза Вчора Анатолій Борсюк виконував роль вінницького Діда Мороза

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)