У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп»

31.12.15 10:14 2958

У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп»

Нещодавно у Вінницькій школі мистецтв відбулося музичо-театралізоване дійство «Новорічний калейдоскоп». На свято запросили учнів молодших класів загальноосвітніх шкіл міста Вінниці та учнів дитячої школи мистецтв.

У святково прикрашеній школі відчувався новорічний настрій: яскраво прибрана ялинка, виставка дитячих робіт з живопису та прикладного мистецтва новорічно-різдвяної тематики.

У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп»

Діти мали можливість прослухати пісні у виконанні вокалістів Марини Грубої, Ангеліни Гладушко, Дарини Данилюк, дитячого хору 1 класів «Промінчик». А також – ансамблю ударних інструментів, ансамблю струнно-смичкових інструментів, виконавців гри на домрі, бандурі фортепіано, побачити хореографічні композиції «Зіронька», «Сніжний вальс», «Новорічна дискотека» та ін.

Фото

У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп» У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп» У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп» У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп» У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп» У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп» У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп» У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп» У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп» У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп» У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп» У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп» У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп» У Вінницькій школі мистецтв відбувся «Новорічний калейдоскоп»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)