Київський театр «Чорний Квадрат» 23 березня покаже Вінниці виставу для дорослих «Кохання SEXом не зіпсуєш!»

07.02.16 13:13 2137

Київський театр «Чорний Квадрат» 23 березня покаже Вінниці виставу для дорослих «Кохання SEXом не зіпсуєш!»

23 березня о 19.00 у Будинку офіцерів готуйтеся сміятися до сліз і дві години думати лише про одне - любов і секс!

- Приходьте на виставу з коханими половинками і друзями, а головне - з найкращим настроєм, адже про секс, любов і стосунки говорити можна нескінченно. Задоволення і найкращий настрій гарантуємо всім! - запрошують організатори - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». - У листопаді у Вінниці театр «Чорний Квадрат» зібрав абсолютний аншлаг. Тож квиточки радимо купувати заздалегідь - їх розбирають вмить!

Київський театр імпровізації «Чорний Квадрат» - улюбленці вінницької публіки. Їхні вистави завжди цікаві і непередбачувані, діалоги - щирі і актуальні, жарти - влучні і незабутні, акторська гра - жива і приголомшлива, вміння імпровізувати - вражає і захоплює, а харизма - така потужна, що не опишеш словами.

Коханням SEXом не зіпсуєш

Нова комедія «Кохання SEXом не зіпсуєш!» - це захоплюючі історії двох пар з мегапопулярного проекту «До і після сексу».

Люди знайомі вже багато років і от з волі випадку або долі у них відбувається…секс. Як це? Чому тільки зараз? Навіщо це потрібно? І що із цим робити? Вистава дає відповіді на всі ці запитання і, звичайно ж, задає нові.

Відверті теми, щирі розмови. Кокетство і флірт, сум і сміх, любов і ненависть. І ще щось таке… невловиме… Мінімум вульгарності, нуль порнографії. Суцільний приємний еротизм, який лоскоче нерви і розслаблює мозок!

«Кохання SEXом не зіпсуєш!»

З першої і до останньої секунди вистави актори «Чорного Квадрату» стовідсотково тримають увагу глядачів. А репліки з вистав тут же хочеться розбирати на цитати, адже у них влучно відображена життєва іронія стосунків між чоловіком і жінкою.

Київський театр «Чорний Квадрат» - єдиний в Україні театр імпровізації, що був створений у 1991 році. Вже 25 років театр працює за принципом "живої" акторської гри, коли вистава народжується "тут і зараз", стаючи автентичною і неповторною.

«Кохання SEXом не зіпсуєш!»

«Чорний Квадрат» краде час у вічності. І робить на 300-400% більше, ніж будь-який інший. Приходьте 23 березня о 19.00 у Будинок офіцерів на виставу для дорослих «Кохання SEXом не зіпсуєш!» - і особисто у цьому переконаєтеся!

Зараз відкрито попередній продаж квитків на виставу «Кохання SEXом не зіпсуєш!», тож поспішіть придбати їх за ціною 100-240 гривень, адже далі ціна зросте! - наголошують організатори.

Квитки продаються у касах Вінницького академічного театру імені Садовського та Будинку офіцерів, на сайті bilet.vn.ua та за телефоном безкоштовної доставки квитків: (0432)57-55-55.

Фото

Київський театр «Чорний Квадрат» 23 березня покаже Вінниці виставу для дорослих «Кохання SEXом не зіпсуєш!» Київський театр «Чорний Квадрат» 23 березня покаже Вінниці виставу для дорослих «Кохання SEXом не зіпсуєш!» Київський театр «Чорний Квадрат» 23 березня покаже Вінниці виставу для дорослих «Кохання SEXом не зіпсуєш!» Київський театр «Чорний Квадрат» 23 березня покаже Вінниці виставу для дорослих «Кохання SEXом не зіпсуєш!» Київський театр «Чорний Квадрат» 23 березня покаже Вінниці виставу для дорослих «Кохання SEXом не зіпсуєш!» Київський театр «Чорний Квадрат» 23 березня покаже Вінниці виставу для дорослих «Кохання SEXом не зіпсуєш!» Київський театр «Чорний Квадрат» 23 березня покаже Вінниці виставу для дорослих «Кохання SEXом не зіпсуєш!» Київський театр «Чорний Квадрат» 23 березня покаже Вінниці виставу для дорослих «Кохання SEXом не зіпсуєш!»

"Моя Вінниця"
Теги: вистави
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)