Вінничан запрошують на виставку Івана Горобчука "Блюз на волинках"

09.02.16 17:28 1848

Вінничан запрошують на виставку Івана Горобчука "Блюз на волинках"

Вчора у виставковій залі музею-садиби М. Коцюбинського було відкрито персональну виставку народного малярства Івана Горобчука «Блюз на волинках».

Персональна виставка художника складається з 18 живописних картин. В основі своїй - це жанрові картини на тему сільського побуту : «Сіно везуть», «Годувальниця», «Провінція гуляє», «У вихорі аркану», «Зимові турботи», «І знову достигають яблука»; пейзажі :«Весіння повінь», «Осінній пейзаж» та інші.

Вінничан запрошують на виставку Івана Горобчука "Блюз на волинках"

Майже всі картини написані впродовж 2015 року. Відчувається, що митець переймається подіями, які нині відбуваються на сході України, тому у цих народних картинах знаходить розраду, ними тамує свої переживання. А ще ці роботи говорять про те, що Іван Горобчук в своїй творчості не зупиняється на якійсь конкретній темі, техніці, кольоровій гамі. Він - багатогранний і тому щоразу демонструє свою творчу невгамовність в пошуках нового стилю, нового кольору і нового світосприйняття.

Фото

Вінничан запрошують на виставку Івана Горобчука "Блюз на волинках" Вінничан запрошують на виставку Івана Горобчука "Блюз на волинках" Вінничан запрошують на виставку Івана Горобчука "Блюз на волинках"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)