6-го квітня Вінницька обласна філармонія знову запрошує на класичний концерт. У циклі концертів «STEINWAY&K» слухайте і дивіться виступ лауреата міжнародних конкурсів піаністки з Веймара (ФРН) Юлії Воропаєвої у супроводі Академічного камерного оркестру «Арката» Вінницької обласної філармонії під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Георгія Куркова.

У програмі вечора звучатимуть твори Сергія Рахманінова та Сергія Прокоф’єва. Початок концерту о 18.30. Квитки у касі філармонії. Довідки за телефонами: 66-13-50, 66-06-91.

Юлія Воропаєва народилась у 1988 р. на Львівщині. Навчалась у Вінницькому училищі культури і мистецтв ім. Леонтовича, у Львівській Національній музичній академії. На даний час є студенткою Вищої школи музики ім. Ліста у Ваймарі (ФРН). Юлія Воропаєва є лауреатом та дипломантом Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів піаністів, серед яких конкурси у Донецьку, Харкові та Санкт-Петербурзі. Виступає з сольними та камерними програмами на сценах України та за кордоном.Переглядів: 2893
Поширень: 0