Творчість родини Шурових на театральній сцені

29.03.16 16:40 1820

Творчість родини Шурових на театральній сцені

Картини із снів та фантасмагорії з віршів Ігоря Шурова, відомого вінничанина, художника, літератора, драматурга, а також батька двох талановитих музикантів Дмитра та Ольги Шурових, ожили на невеличкій сцені Будинку вчителя. Все завдяки давньому другові пана Ігоря, режисерові Григорію Сиротюку та театру-студії «ИгѢра», де грають молоді актори й аматори.

«Етюди за віршами та картинами» з загальною назвою «Сны», зібрали у залі кілька поколінь вінничан. Був присутній і автор, та не один, а з онуком Левом. Надзвичайно цікавим було сценічне вирішення десяти віршів, що перетворились на 10 мізансцен. Один з молодих акторів читав на сцені слова, тоді як проектоване зображення картини змінювалось загадковими образами-тінями, що відтворювали ідею вірша.

Творчість родини Шурових на театральній сцені

У виставі була задіяна музика Дмитра Шурова, чий концерт відбувся днем пізніше. Якщо його творчість більше на слуху, то живопис і ілюстровані філософські есе Ігоря Шурова можна побачити на його сторінці у фейсбуці. Автор був щиро вдячний за увагу до власних творів, за небанальну постановку і цікаве прочитання. Творча атмосфера панувала і після вистави: Ігор Шуров, разом з друзями, пригадував власну творчість вінницьких часів.

Фото

Творчість родини Шурових на театральній сцені Творчість родини Шурових на театральній сцені Творчість родини Шурових на театральній сцені Творчість родини Шурових на театральній сцені Творчість родини Шурових на театральній сцені

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)