Вінничан запрошують на виставку графічних творів під назвою "Невидимий сад"

16.05.16 14:21 1466

Вінничан запрошують на виставку графічних творів під назвою "Невидимий сад"

У рамках багаторічного виставкового проекту Вінницького обласного краєзнавчого музею «Молоді митці Вінниччини» 13 травня 2016 р. в академічній залі відкрилася виставка естампу Маргарити Журунової (м. Вінниця) та Богдана Локатира (м. Львів) «Невидимий сад», на якій представлено 45 графічних творів. Естамп (дослівно з французької відбиток) – твір друкованої графіки з основи-матриці.

На виставці представлені різні способи відтисків: монотипія (плаский друк), офорт (заглиблена гравюра з металевої дошки), сліпе тиснення (друк без фарби), картонорит, лінорит, дереворит (високий друк з відбитками фактури матеріалу). Автори використовують широкі технологічні можливості друкованої графіки та лаконічне мистецьке мовлення, створюючи вишукані образи з багатою палітрою асоціацій. Кожен твір вартий уважного погляду і не одразу розкриває всі свої принади (що пояснює назву виставки), разом вони утворюють легкий повітряний простір, у якому кожен елемент є частиною гармонії світу.

Вінничан запрошують на виставку графічних творів під назвою "Невидимий сад"

В експозицію виставки роботи Маргарити вносять романтичний настрій, чуттєві переживання від оточуючого. У її творах ніби оживають духи природи – у ліричних, іноді іронічних образах. Досить часто складовою віддрукованої композиції є квіти та рослини, назбирані на рідному Поділлі. Маючи імпульсивну вдачу, художниця наповнює експресією навіть ті сюжети, що позбавлені конкретики.

Богдан, експериментуючи з різними видами гравюри, відшукує ефекти різних фактур (дерева, паперу), які відіграють важливу роль в образному строї твору. Він тяжіє до геометризованих форм, до афористичного сюжету. Врівноважений за характером, Богдан вносить у свої роботи медитативну зосередженість. Глядачі мають можливість познайомитися з сучасним баченням естампної графіки, яка має давню і цікаву історію.

Виставка працюватиме до 12 червня 2016 р.

Фото

Вінничан запрошують на виставку графічних творів під назвою "Невидимий сад" Вінничан запрошують на виставку графічних творів під назвою "Невидимий сад"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)