На вихідних юні вінничани побували на родинному святі та у майстерні «Обереги моєї країни»

01.08.16 16:25 1908

На вихідних юні вінничани побували на родинному святі та у майстерні «Обереги моєї країни»

30 липня на майдані Незалежності відбувся фінальний концерт Фестивалю вуличних музикантів. Також у рамках «Мистецьких вихідних» у бібліотеках міста пройшло родинне свято, майстер-класи, конкурс малюнків, творча майстерня «Обереги моєї країни».

У Вінниці продовжилися «Мистецькі вихідні». Під час фінального концерту фестивалю вуличних музикантів вінничан та гостей міста розважали три гурти. Молодий «Foz» виконував хіти 60-их – 80-их років минулого століття у стилі блюз та хардрок. Молодіжна організація «Connection» привезла з міста Києва альтернативний гурт «Стінгри».

Закривав програму досвідчений «To heaven», який виконував композиції у стилі альтернативний рок кінця 20-го – початку 21-го століття. Традиційно розігрувались призи від партнерів проекту: дитячого парку святкування «Дитяча планета», торговельно-розважального центру «Мегамолл», торгової марки «Ласунка» та міжнародного журналу «Пізнайко».

На вихідних юні вінничани побували на родинному святі та у майстерні «Обереги моєї країни»

На декілька годин майданчики перед бібліотеками-філіями Вінницької міської централізованої бібліотечної системи перетворилися на справжні центри розваг, креативу та гарного настрою. Усі присутні мали можливість поринути у світ мистецтва, взяти участь в майстер-класах, вікторинах, подивитися розважальну програму, отримати чудові подарунки.

Бібліотека-філія № 2 (що на вул. Маяковського, 122) презентувала родинне свято «У пошуках загублених томагавків». Творча галявина «Літо у долонях» зібрала маленьких друзів у Центральній бібліотеці для дітей та юнацтва (просп. Космонавтів,63). Бібліотекарі розмовляли з дітьми про творчість і різноманітні техніки рукоділля.

На вихідних юні вінничани побували на родинному святі та у майстерні «Обереги моєї країни»

Бібліотека-філія №5 (вул. Д.Нечая,59) провела конкурс малюнку «Намалюю літо». Бібліотекарі філії №6 (пров. О.Антонова,50) влаштували тематичний захід «Дружба єднає всіх» з майстер-класом та презентацією книжкової виставки. Майданчик перед бібліотекою-філією №7 (вул. Баженова,32) облаштували під творчу майстерню, де виготовляли «Обереги моєї країни».

На вихідних юні вінничани побували на родинному святі та у майстерні «Обереги моєї країни»

Працівники філії №11 (вул. Князів Коріатовичів, 189) підготували для дітей захід «Сонячний настрій» (ігри, розваги, майстер-клас у техніці квілінг). Для користувачів бібліотеки-філії №8 (вул. Стрілецька, 39) було влаштовано «Бібліотечне party» з цікавими конкурсами, танцями, іграми. А бібліотека-філія №13 (просп. Космонавтів, 39) підготувала для читачів детективну пригоду «Швидше, вище, витриваліше» в рамках презентації дитячого журналу «Пізнайко» . Усі без винятку отримали чудові подарунки та солодощі від спонсорів ТРЦ «Мегамолл», парку сімейного відпочинку «Дитяча планета», ТМ «Ласунка» та дитячого журналу «Пізнайко».

Фото

На вихідних юні вінничани побували на родинному святі та у майстерні «Обереги моєї країни» На вихідних юні вінничани побували на родинному святі та у майстерні «Обереги моєї країни» На вихідних юні вінничани побували на родинному святі та у майстерні «Обереги моєї країни» На вихідних юні вінничани побували на родинному святі та у майстерні «Обереги моєї країни» На вихідних юні вінничани побували на родинному святі та у майстерні «Обереги моєї країни» На вихідних юні вінничани побували на родинному святі та у майстерні «Обереги моєї країни» На вихідних юні вінничани побували на родинному святі та у майстерні «Обереги моєї країни» На вихідних юні вінничани побували на родинному святі та у майстерні «Обереги моєї країни» На вихідних юні вінничани побували на родинному святі та у майстерні «Обереги моєї країни»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька міська рада
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)