"Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні

16.08.16 10:09 1530

"Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні

Цієї суботи на майдані Незалежності атмосферу приємного вечора створював проект «Джаз-перфоманс». Його учасниками були джазовий оркестр «Вінбенд» та юні вінницькі вокалісти. Захід підтримували партнери проекту: торгова марка «Ласунка», дитячий парк святкування «Дитяча планета», торговельно-розважальний центр «Мегамолл» та дитячий журнал «Пізнайко».

13 серпня у мікрорайоні Пирогово на базі відділу культурно-мистецьких проектів та організації дозвілля Міського клубу відбувся проект «Арт-пікнік». Тут малеча брала участь у естафетах, конкурсах, у чемпіонаті з дитячого боулінгу, також діти запускали паперові літачки, та малювали свої мрії. Ігрову програму доповнили виступи вихованців Міського клубу.

Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні (фото).

Бібліотека-філія № 6 провела вечір під назвою «Обереги з бабусиного кошика». Біля філії №7 продовжив дію проект «Творчий двір». Також весело та цікаво «Мистецькі вихідні» цієї суботи пройшли у філії №8. Філія №11 провела захід на тему «День народження Пізнайко: Уроки тітоньки сови».

Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні (фото).

 

Фото

"Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні "Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні "Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні "Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні "Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні "Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні "Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні "Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні "Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні "Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні "Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні "Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні "Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні "Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні "Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні "Малювали мрії, запускали паперові літачки та грали в боулінг". Як маленькі вінничани провели Мистецькі вихідні

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)