Зимовий фестиваль ленд-арту «Аплікація духу. Міфогенез — 2010»

11.02.10 10:31 3507 1

13–15 лютого 2010 року відбудеться 5–й зимовий міжнародний фестиваль ленд-арту «Аплікація духу. Міфогенез — 2010».

Зимовий фестиваль ленд-арту «Аплікація духу. Міфогенез — 2010»

Його організатором є ВОГО «Лабораторія актуальної творчості», а куратором художник та ленд-артист Олександр Никитюк.

Український фестиваль ленд-арту – складова світового руху цього сучасного напрямку мистецтва. «Міфогенез», як визначення створення, продукування новітнього міфу, визначено темою цьогорічного фестивалю. За результатами цьогорічного, вже 5 за рахунком фестивалю, буде видано каталог авторських робіт учасників за всі роки існування проекту. По завершенню пленеру планується проведення пересувної виставки експозиційного блоку фестивалю у Києві, Вінниці, Львові, Одесі, Харкові, Люблині та Кракові.

Загальна назва проекту «Аплікація духу», походить від латинського слова «applikacio» і означає, – прикласти, приміряти. Учасники проекту, художники з різних регіонів України та з-за кордону щороку створюють унікальне міжкультурне середовище, впроваджуючи творчу проекцію свого сучасного світоглядного та метакультурного досвіду на територію Скіфського городища, що під Немировом. Це місце овіяно великою кількістю міфів та є історичним свідоцтвом існування стародавніх цивілізацій.

Спів куратори фестивалю: Ганна Надуда та Мирослав Вайда. Засновники: Дмитро Матюхін, Євген Мануїлов, Олександр Моргацький, Ганна Надуда, Мирослав Вайда, Володимир Нойс, Олександр Никитюк.

Партнери фестивалю: Асоціація арт-галерей України, галерея "Совіарт", Об’єднання громадських організацій "Відкрите суспільство" (Вінниця), ЦСМ "Дзига", галерея "Музей ідей", формація "Кома" (Львів), "АртПоле". Фестиваль фінансується коштом партнерів проекту та обласним управлінням сім’ї та молоді Вінницької ОДА.

Презентація проекту відбудеться 12 лютого у ТРК „Магіцентр” о 18.00. Відвідувачам покажуть документальний фільм «Сили землі», презентують відеороботи учасників. Усе це супроводжуватиметься виступами музичних колективів. Спеціальні гості: фолк-лаб „Звучі Дочі” та Маша Кузнєцова. Приходьте і побачите багато цікавого!

Фото

Зимовий фестиваль ленд-арту «Аплікація духу. Міфогенез — 2010»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. Микола
  Микола
  19-02-10, 09:29 | IP:95.132.50...
  Добродію Олександре і компані!
  З великою зацікавленністю слідкую за вашою творчістю ще з, нині уже далекого, 2006 року, коли ви вперше завітали до нас на Великі Вали Немирівського городища. Це є цікаво та оригінально. Молодці!
  Вивченням як історії, так і сьогодення Великих Валів я займаюся 30 років. На даний час маю деякі і власні напрацювання - історико-публіцистичні нариси, художні твори, путівники.
  З великою радістю поділився б з вами інформацією про городище, якою я володію. Можливо, що ви дещо взяли б із неї для своїх подальших творчих напрацювань.
  Дуже буду радий, коли стану вам у пригоді.
  З повагою Микола Денисенко.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)