В Тімірязєвці відкрилась виставка "Краса рукотворна"

10.11.16 14:01 2382

В Тімірязєвці відкрилась виставка "Краса рукотворна"

Днями в обласній науковій бібліотеці ім. Тімірязєва відкрилась виставка «Краса рукотворна» до Всеукраїнського дня працівників культури на майстрів народного мистецтва. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької обласної державної адміністрації.

Відкриття відбулось у рамках проекту «Живи, мистецтво, у руках майстрів» метою якого є популяризація українського народного художнього мистецтва, привернення уваги широкого кола молоді до можливості продовження багатьох народних традицій художнього мистецтва України, збереження традицій і розвитку народних національних промислів, активного використання художнього мистецтва у вирішенні завдань естетичного виховання молодого покоління та виявлення молодих талантів.

В Тімірязєвці відкрилась виставка "Краса рукотворна"

Фото

В Тімірязєвці відкрилась виставка "Краса рукотворна" В Тімірязєвці відкрилась виставка "Краса рукотворна" В Тімірязєвці відкрилась виставка "Краса рукотворна" В Тімірязєвці відкрилась виставка "Краса рукотворна" В Тімірязєвці відкрилась виставка "Краса рукотворна"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)