Маленькі музиканти з Вінниці - лауреати "Золотих зернят України"

06.05.08 01:31 2877

На IV-му міжнародному дитячому музичному фестивалі "Золоті зернята України" Вінницю представляли 32 учні музичної школи №1.

Маленькі музиканти з Вінниці - лауреати "Золотих зернят України"

Виступи відбувалися протягом тижня у музеї Софія Київська - у невеликому залі зі старовинним роялем, з акустикою, як у соборі.


- Завдяки активній участі нашої музичної школи в попередні роки, - розповіла педагог Ірина Селезньова, - за рішенням оргкомітету нам надали можливість виступити за один день. Усі учасники виступили успішно, але на гала-концерт відібрали два номери лауреатів - тріо скрипалів у складі Саші Ленді, Гени Кудріна та Дмитра Маргашвілі, а також 9-річної віолончелістки Алли Велінської. Директор фестивалю Аркадій Аеро відзначив високий професіоналізм наших вихованців. Ми вдячні за допомогу міському управлінню культури та директору нашої музичної школи Валентину Гуцалюку.

Лауреатами "Золотих зернят України" стали і піаністи Руслан Голюк, Марія Скиба, віолончелістка Алла Велика, камерний ансамбль музичної школи. Талановитих юних музикантів привітала дружина Президента України Катерина Ющенко.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)