Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки?

05.12.16 16:43 2465

Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки?

2 грудня 2016 р. у глядацькій залі Вінницького міського клубу відбувся конкурс гармонії та краси «Бал Попелюшки». Участь у конкурсі брали дівчатка – мешканки мікрорайонів Сабарів та Пирогово.

На конкурсанток чекало три конкурсних випробування: «Візитівка», де дівчатка розповідали про себе та свої захоплення, «конкурс талантів», у якому учасниці мали змогу продемонструвати свій талант, та конкурс «Бал Попелюшки», у якому оцінювались пластичність та грація кожної з конкурсанток.

Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки?

За рішенням журі кожна з учасниць отримала титули:

  • Міс Чарівність – Панасюк Аліса;
  • Міс Посмішка – Корж Віра;
  • Міс Грація – Кришталь Іванна;
  • Міс Елегантність – Лаптєва Марія;
  • Міс Талант – Семенюк Дар’я;

Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки?

У молодшій віковій категорії звання «Принцеса Балу» отримала Літвін Стефанія, а переможницею стала Бровенко Софія, яка отримала титул «Королева балу».

У старшій віковій категорії звання «Принцеса балу» отримала Пустовіт Марія, а «Королевою Балу» стала Хрустовська Софія.

Фото

Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки? Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки? Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки? Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки? Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки? Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки? Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки? Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки? Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки? Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки? Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки? Хто із юних вінничанок отримав титул Королеви на Балу Попелюшки?

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька міська рада
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)