21 грудня у холі «Прозорого офісу» («Старе місто») відбулось відкриття виставки «Новорічний калейдоскоп» учнів відділення образотворчого мистецтва. В експозиції виставки представлено понад 30 кращих робіт виконаних акриловими, акварельними фарбами, пастеллю на папері і картоні. Всі представлені роботи об'єднані однією темою творчого бачення зимових свят − Нового року, Різдва і чудової казкової пори року − зими.

У створені виставки участь учні 1-6 класів відділення ОТМ. До присутніх з вітальними словами та побажаннями звернувся директор школи, заслужений працівник культури України Ярослав Зінько, який підкреслив, що дуже приємно щомісячно відкривати виставки у прозорому офісі і жителі міста, які приходять в прозорий офіс у своїх справах, мають можливість побачити творчість учнів школи.

У Прозорому офісі відкрилась виставка робіт учнів дитячої школи мистецтв «Новорічний калейдоскоп»

Відкриття виставки супроводжувалось музичними номерами у виконанні юних співаків: Веніаміна Сауляка «З Новим роком», Анни Вельгус «Новорічна», дуету Діани та Анжели Зелениці « З Новим роком».Переглядів: 2828
Поширень: 0